Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olvastam itt, hogy akinek 20 éves korára sem volt még kapcsolata, annak lelki problémái vannak. Nekem sem volt még kapcsolatom, mégsem érzem defektesnek magam. Akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
Nem igazán próbálkoznak nálam a fiúk, részben ezért nem voltam még senkivel. Szerintem semmi baj nincs velem. Átlagos kinézetű, rendes lánynak tartom magam. Egy ideje próbálok rájönni, mi lehet a gond velem. (Ha egyáltalán van velem gond.)

2013. szept. 13. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs igazság ezen a bolygón, drága lányom!:(
2013. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól még nem vagy defektes,nyugi :)
2013. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jó így neked, nincs kérdés.

Ha nem jó így neked, tégy ellene. Kezdeményezz te, stb.

2013. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem defektesség, nyugodj meg. Csak az ún. modernizált világ ezt sulykolja az emberekbe. Nekem 23 éves létemre se volt még barátnőm, pedig normális vagyok. :)
2013. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Az a defektes aki ilyet ír!


Én 20 éves srác vagyok,eddig senkim sem volt.Viszont mint ember nagyon sokra vittem!

2013. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Elvileg tizenegynéhány éves korod óta ivarérett vagy (ld. menstruálsz), azóta meg eltelt majd egy évtized, és a hormonszinted nem vt képes elérni nálad azt, hogy rámozdulj vkire, ill. senkinek sem mozgattad meg a fantáziáját annyira, hogy bepróbálkozzon nálad, úgyhogy vszeg kívül-belül gond lehet...
2013. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
hülyeség...az én férjem is úgy volt ezzel, hogy 20 éves kora vége felé jött velem össze, tehát első kapcsolata, és nincsenek lelki problémái, sokkal érettebb normálisabb, mint eddig bárki akivel próbálkoztam.
2013. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sem volt még, 22 vagyok, nem mondom, hogy egyáltalán nincsenek problémáim, de én sem gondolom azért defektesnek magamat. Ezt azok terjesztik, akik szerint gáz, ha valaki elmúlt 16 és még nem volt kapcsolata és nem feküdt le senkivel. Inkább ők a defektesek.
2013. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és velem is ez a helyzet. Nem érzem magam defektesnek, ha csak a kapcsolatok esetében lévő visszahúzódó típus nem annak számít. Kisebb koromban nem próbálkoztak nálam, most pedig mióta már idősebb vagyok, úgy érzem, hogy furcsán néznének rám, ha megtudnák, hogy se pasi, se szex, csak csók volt eddig, de az sem sok. Tudom én tehetek róla, mert félénk vagyok, igen ilyen szempontból ez az én defektem.
2013. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez nem normális dolog, nem nyitsz a fiúk felé, nem csinálsz semmit, nem szeretem az ilyen embereket, ha rajtad múlna nem érnél el semmit az életben! Mindenért tenni kell!
2013. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!