Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha a szegénység bejön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha a szegénység bejön az ajtón, a szerelem kirepül az ablakon. " Szerintetek ebben a mondásban van igazság?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos elég sok
2013. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre van egy másik mondás, hogy jóban, rosszban, egészségben, betegségben, gazdagságban, szegénységben.
2013. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Aki szeret, az szegényen is szeret.
2013. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Hát, abban van, hogy ha az embernek anyagi gondjai vannak, akkor frusztráltabb, és sokan ezt a frusztrációt kiken is vezetik le? Megvan! Azon akit állítólag szeretnek.


De amúgy szerintem a szeretet vagy szerelem teljesen független ezektől.


Emlékszem, csak ültünk egy ütött-kopott kis padocskán, és egymás szemében elmerülve beszélgettünk, közben pedig cirógattam a tenyerét... Életem legboldogabb néhány órája volt, pedig nem volt nálam pénz, meg semmi olyan programot nem csináltunk, amihez az kell. A szerelemhez vagy bármilyen más emberi kapcsolathoz semmi más nem kell, csak az két ember.

2013. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a Palácsik Tímejját.:DDDDD
2013. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiatal korban még elmegy a pénztelenség. Tipikus fiatalkori szerelemben nincs akkora szerepe a pénznek. Ezért is tartom valahol azt a legszebbnek. 26 évesen már érzem, hogy pénz nélkül eléggé reménytelen lennék egy komoly kapcsolatra. De nem hibáztatok érte senkit, valahol érhető, hogy egy érettebb nő már potenciális apa jelöltet lát a férfiban akivel együtt van. Márpedig ő a gyerekeinek biztonságot akar teremteni, amihez bizony sajnos pénz kell.

Szóval szerintem valahol összefügg sajnos. Rossz világba születtünk.

2013. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elégs szar lehet aza kapcsolat ahol a pénz diktál
2015. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezta szar szöveget sajnos rossz világba születtünk...

nem nincs avilággal semmi baj. az emberekkel van baj.

a sok idiótával akik miatt ilyen szegnény ez az ország

2015. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!