Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljam elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem bele szerettem az osztálytársamba,mások szerint tuti tetszek neki. De én nem hiszem, folyton piszkál,ócsárol és ezen jót nevet, rohadt sz*rul esik..Más lányoknak tudja írni,mondani,hogy kedves,aranyos,szép.. Én egyszer se kaptam tőle ilyen megjegyzést csak folyton azokat,hogy milyen törpe vagyok,milyen tömzsi lábam van,milyen hülye fejem van egyszóval: gáz vagyok.. Ha netán így akarna udvarolni,elég gyerekes és ezzel csak megutáltatja magát mert folyton csak az van bennem minden áldott nap,már megint mivel fog kritizálni a többiek előtt aztán kiröhögni..
2013. szept. 13. 21:05
 1/2 Equem válasza:

Van olyan, aki sajnos így leplezi az érdeklődését más iránt, és ezt az a bizonyos másik épp az ellenkezőjének tekinti.

Meddig lesztek még egy osztályban?

Nehéz lenne úgy semmibe venned, ha valóban komolyak az érzéseid, ráadásul ezt ő még jobban megnehezíti ezzel a viselkedéssel.

Másokkal milyen a viszonya? Látod, hogy mást is így kezel?

2013. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3 évig osztálytársam lesz. Mással nem ilyen vagyis nem láttam volna,hogy ugy viselkedett volna
2013. szept. 15. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!