Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ha valaki otthon...

Szerintetek ha valaki otthon nem kap szeretet, elfogadást, bíztatást, és egy önbizalomhiányos, szorongó, önmagában folyamatosan kételkedő valaki lesz belőle, akkor azon hogy lehet segíteni? Egész életében cipelnie kell majd ezt a súlyt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Kell valaki, aki szeret. Más nem segít. Én is ilyen vagyok, kielégíthetetlen szeretetéhséggel, ilyenkor már muszáj a külső megerősítés, kell valaki, aki érzékelteti és elhiteti veled, hogy értékes vagy. De sajnos ezt csak mondani könnyű.
2013. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt most az ember párjára, szerelemre gondolsz?
2013. aug. 13. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, vagy egy jó baráti közösség se kutya elindulásnak. Ha elég fiatal vagy hozzá, pl. ez:

html [link]

Amúgy idővel az ember változik, és ha tudatosan kezeli a gondjait, szépen faraghat le belőlük.

2013. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok aki nem kapják meg ezeket a belső érzelmi tölteteket azoknál általában személyiségzavar alakul ki. Kérdés hogy önnek miben van hiány érzete, és milyen a magatartása?
2013. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, jól leírtátok..


Engem több kórházban is kezeltek. Nagyon érdekes, hogy egy ilyen "pici" probléma miatt mennyire elfajulhatnak a dolgok. Én 2 éve vagyok együtt a barátommal, egyszer estem csak vissza az elején, azóta nagyon jól érzem magam. Arra kell figyelni, hogy szerintem nálunk nagyon hamar kialakulhat a társfüggőség, hisz mindig megerősítésre, szeretetre van szükségünk.

2013. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!