Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért játszák meg magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszák meg magukat a pasik, hogy jaj nincs pénzem, szegény vagyok és közben meg kiderül, hogy jól szituált? És mikor a csaj mondja neki, hogy akkor legyen inkább vége, kér még egy napot a férfi?

Figyelt kérdés
A pasi, akivel ismerkedem állandóan arra panaszkodott, hogy nincs pénze, még segitettem is neki, végül kiderült hogy több van mint gondolnám. Meg az is hogy mennyire anyagias, sok embert már felhasznált arra, hogy minél több pénze legyen, mikor ismerkedtünk, akkor viszont azt mondta, hogy számára nem fontos a pénz. Mivel nem bizott meg bennem, mondtam hogy jobb ha itt a vége, erre elkezdett könyörögni, hogy adjak neki legalább 1 napot? Ezt érti valaki? Mi ebben a logika?
2013. szept. 14. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát te valami nagyon fura "férfit" ismertél meg...

Ez nem az én fajomból való az biztos.

2013. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A pasik? Mármint az az egy pasi akivel épp ismerkedsz.
2013. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
OK, bocsi az általánositásért...1 konkrét pasi..
2013. szept. 14. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyennel még nem találkoztam, de a leírásodból az jön le, hogy ez a pasi a pénzedre utazik!!! :D Még hogy csak a nők ilyenek ... :D Tessék, itt az ellenpélda! :D


Amúgy meg lehet, hogy nem akarja azt, hogy a pénzére utazz, bár ezt elég furán csinálja.

2013. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem így akarja kiszűrni a pénzre hajtó ribiket.
2013. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-össel értek egyet. Rengeteg pénzre hajtó r.i.n.g.y.ó kiszűrhető ezzel a taktikával.
2013. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb. Tudok valakit akinek 9 milliója van kb (nem hatalmas összeg) és lakása, nő meg sehol. Azt hiszik szegény mert úgy öltözik és nem beszél erről.
2013. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:
100%

Az, hogy ugymond lenyúlja az embereket az nem szép.


DE! Abban nagyon igaza van hogy ne villogjon elsőre hogy neki milyen jól megy...mert legalább biztos lehet benne hogy nem a pénzéért van vele a lány...

2013. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyre több az anyagias pénzéhes nő, ez egy jó taktika lehet arra hogy kiszűrje a pénzéheseket.. Mondjuk én tényleg szegény családi háttérből származok, és látom, hogy a nők szemében ez egy nagy hátrány..
2013. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!