Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy férfi csak és kizárólag prostituáltakkal létesít szexuális kapcsolatot, pedig látszólag nem lenne oka rá?

Figyelt kérdés
Jó módú emberről van szó, rendezett háttérrel, aki külsőre teljesen normális, sőt...Egyszerűen nem értem. Mitől lehet ez? Ti ismertek hasonlókat?
2013. szept. 14. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán nem akarja, hogy utána a nyakába nyünnyögjenek a csajok.
2013. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán, mert nem szeretne tartós kapcsolatot de a szexkell neki, és nem az ingyen r.bancokat választja, hanem inkább fizet. Ez így tisztességesebb szerintem és diszkrétebb is.
2013. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg keresgél és facér, addig is kell szexelnie a szükség nagy úr.
2013. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
..vagy olyanra vágyik ami nem átlagos.
2013. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így, hogy nem ismerem nehéz megmondani. De talán nem szereti a kötöttséget. Mennyi idős? Volt már barátnője? Szexelt már rendes nővel? Én egy picit hasonló vagyok. Bár nálam a pénzhiány a probléma. Vagyis belekerültem egy ördögi körbe. Ameddig nem veszek autót, addig nem akarok barátnőt. Viszont nem fog összegyűlni a pénzem autóra, mert mindet elköltöm prostikra. Régebben nagyon tudtam spórolni. Aztán tele lett a f szom és megváltoztam. Most amikor kezembe kerül a fizetésem, már hívom is a lányt.
2013. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
26 éves és nem volt neki barátnője.
2013. szept. 14. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert semmi kedve 5-6szor többet kifizetni egy pénzéhes felszínes "barátnőre", a prosti meg feleannyiért is megteszi ugyanazt.
2013. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem volt még barátnője, akkor lehet, hogy nem szexelt még rendes lánnyal. Talán fél az elvárásoktól. Mert amúgy a prostival nem lehet megtanulni szeretkezni, csak d.gni.
2013. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jura-polotov válasza:
Mert egy nő csak egyre jo....? :DDD ,na jo,csak vicelek.A válsz egyszerű:mert egy rendes barátnő végen annyi pénz,időt,figyelmet,végén ideget,mrt folyamatosan követeli figyelmet,végén házasságot stb.hogy a végén egy férfi rájön arra,h egy prosti sokkal jobban megéri mint egy sima csaj.Minket folyamatosan traktálnak azzal,h ha nincs csajod,akkor egy lúzer vagy.Én nem rég szálltam ki egy 10éves kapcsolatból ,és amikor végre a "mi"-bol megint "én" lettem,akkor rájöttem,h igazából elbasztam az életemből 9,5 évet.Meg kell tanulni élvezni az életet magadtól és nem folyton keresni valakit,aki majd jobbá teszi helyettünk.
2013. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet különleges kívánságai vannak amit egy "szimpla" barátnő nem biztos h teljesítene neki.
2013. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!