Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy egyre könnyebb a pártalálás? Mintha nagyobb hajlandóságot mutatnának az emberek arra, hogy legyen valakijük. Csak én látom így?

Figyelt kérdés
Pár éve sok "esélytelen" embert láttam aki sekinek sem kellett. Mára ők is mind kapcsolatban vannak.
2013. szept. 15. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem. :D Hirtelen az össze barátomnak lett valakije. És nekem is 3 hónapja. :)
2013. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem állítanám, hogy könnyű volt. De több a lehetőség.


5 évig vergődtem, randiztam, próbáltam normális kapcsolatot felépíteni, de többen csak azt akarták....aztán már olyan is volt, hogy én nem bírtam a magányt, és ez rávett 2szer is 1 éjszakás kalandra.


Végül 24 éves korom elején ismerkedtem meg a férjemmel. 25 voltam amikor összeházasodtunk.


Ha ezt nézem, én még szerencsés vagyok, mert van aki már majd 30 éves, és még mindig nem találta meg a boldogságát.:(


Ismerősöm is járt így. Csak pár hónappal idősebb nálam. majdnem 6 évet pocsékolt el egy olyan pasi mellett aki ígérgetett esküvőt, gyereket , mindent, de ez idő alatt még összeköltözni se volt hajlandó a csajjal. Később kiderült, hogy meg is csalta, ezért szakítottak. És most itt van már több mint 1 éve egyedül. 28 éves lesz, és kezdhet mindent előröl. Ismerkedést, kapcsolatot felépíteni....stb...pedig 29 évesen már gyereket akart szülni.


Én alapvetően félénk típus voltam mindig is, ezért is kezdtem későn a pasizást. (19).


Szóval az én szemszögemből még mindig pozitív a dolog.


Viszont több a lehetőség is. Ezért könnyebb. Én is ennek köszönhetem. (internet)


A férjem pl 2 hét párkeresős időszak után ismert meg engem, előtte nem volt másik kapcsolata.(fiatalabb nálam) Szóval az első párkapcsolatából házasság lett. Ő még szerencsésebb mint én:D


27/N

2013. szept. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!