Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalataim szerint akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataim szerint akik így interneten ismerkednek, vmi magánjellegű probléma áll a háttérben, pedig élőben sokkal jobb, közvetlenebb, Ti nem így látjátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én sehogy nem látom :D
2013. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 PureNameless ***** válasza:
Van akinek szimplán nincs ideje eljárni sehova.
2013. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, pl. időhiány, társasághiány, vagy a környezetemben már mindenki foglalt, stb.

Én hiába ismerkednék élőben, nincsenek potenciális férfiak a környezetemben, neten viszont már több kapcsolatom is lett, olyanokkal, akiket élőben biztos elkerültem volna, mert nem azonos környezetben mozgunk.

2013. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az is magánjellegű probléma lehet, ha valaki olyan környezetben él, ahol nincs igazán módja lányokkal találkozni, ismerkedni.
2013. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Bár magánjellegű problémája mindenkinek van, de ennek ellenére se hiszem, hogy ez kötelező lenne hozzá.

Nyilván sok önbizalom hiányos, introvertált, vagy akár "ronda" ember van, aki így jobban meg tud nyílni mint élőben.

2013. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen van bennem egy elég nagy hiba ami miatt nehezen ismerkedem (személyesen) , de az legyen az én titkom :D
2013. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ajaj, nem szeretem a titkokat.:D :(

egyébként az is igaz, hogy soknak nincs ideje, vagy csak egyszerűen lehetősége,de így neten keresztül nagyon nehéz találni egy normális beszélgetőtársat is akár, akivel jól el lehet beszélgetni, és nem csak a hülyeséget akarja.

2013. szept. 15. 15:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Ha valaki olyan környezetben él, ahol nem tud ismerkedni, pl. esetemben is, vidéken egyszerűen nincs olyan hely, ahová ki lehetne mozdulni és ott potenciális jelöltekkel találkozni.

Szóval marad az internet, de az meg elég nagy zsákbamacska.

2013. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fogszabi kellene..de anyámék azt mondták "ki a sz@rt érdekel?"

Szóval emiatt ismerkedem inkább neten..dee előben sokkal jobb, és könnyebb..szóval inkább élőben ismerkedem :D

2013. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én introvertált vagyok és általában a hozzám hasonló, introvertált embereket tartom szimpatikusnak, mi meg nem "haverkodunk" élőben csak úgy idegenekkel. Marad az internet, ami nem rossz szerintem, de tényleg jobb élőben folytatni a dolgot aztán ha már jobban kijövünk a másikkal.
2013. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!