Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak (bővebben lent)? (14/L)

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas problémám. A legjobb barátnőmnek már ezer pasija volt, mindenkinek ő tetszik, ha megyünk az utcán, ráfütyülnek-dudálnak, stb. Ezzel még nem is lenne gond, csakhogy nekem még nem volt pasim, pedig tetszenek többen is, de mindenki csak a barátnőmre figyel. A legfurcsább pedig, hogy a barátnőm alacsony és kicsit duci is, bár nagy melle van és szép arca meg hosszú barna hullámos haja. Én magas vagyok meg vékony, szőke és zöld szemű. Sztem nem vok ronda. Nemtom, h most mit csináljak? :((((
2009. nov. 4. 16:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb smink egy csúnya barátnő
2009. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Magas vagy az nem gond, de azért legyen zsir is rajtad a vékony lányokat nem nagyon szeretik a pasik, leyen formás a tested!!
2009. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

úgyértem hogy mondjam meg, h vége a barátságunknak, v mi?

előző hogy érted ezt? :S

2009. nov. 4. 16:38
 4/24 A kérdező kommentje:
ja oké :D
2009. nov. 4. 16:39
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
vanakinek a vékony lányok is bejönnek ;)
2009. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%

1, tölts fel képet magadról, mert mondani bármit lehet!

2, esetleg öltözz kihívóbban!

3, a viselkedésedben is lehet valami...


A korod béli fiúk átlagos önbizalma kicsi. Az is lehet, hogy ha te nem biztatod őket, nem vagy nyitott, nem kezdeményezel feléjük, azt hiszik, hogy egy olyan "hegycsúcs" vagy, amit nem is érdemes megrohamozniuk, mert "úgy sem sikerülne" meghódítani.


4, mosolyogj többet! (igen, rá a fiúkra!) ;)

2009. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
de ő se mosolyog... csak néz ki a fejéből... az öltözködés köszi, jó ötlet :))
2009. nov. 4. 16:41
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
nyilván a bögyösre dudálnak meg őt engedik át a zebrán az autók. A magasság nem számít. ismerd el hogy a barátnőd a jobb és nem kell irigykedni meg versengeni.
2009. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
msn?
2009. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy ő nem mosolyog, te még megteheted. Használ! Tuti. :D
2009. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!