Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell egy nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy nőcsábász pasival bánni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy van egy srác, akivel összejöttem, de kiderült hogy sok csajt hülyít... Már letettem róla, hogy komoly dolog legyen köztünk, de mint pasi annyira bejön, hogy csak úgy néha jó lenne vele talizni.. Ő ír is vagy hív 1-2-3 hetente, hogy hiányzok neki, meg volt hogy ígérte hogy talizunk hétvégén, de nem lett belőle semmi, gondolom egy másik csajjal volt.. Szóval sosem jön össze a tali, 2hónapja láttam legutóbb.. Írogassak neki én? De nem akarok szánalmas lenni, párszor már hívtam, de nem jött össze akkor.. Vagy csak várjak, egyszer csak összejön...? Most pénteken is írt pl., hogy hiányzok neki, válaszoltam hogy őis nekem, erre már nem írt.. Nemértem.
2013. szept. 15. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább hagynám. Nem érdemes az ilyenekre időt pazarolni...csak csalódás fog érni.
2013. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem kell foglalkozni vele, mondj le róla és keress olyan fiút, akit érdekelsz.
2013. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azt irtad komoly kapcsolatot nem akarsz,tényleg ennyire nehéz megdugatni magad?egyébként igen csak hülyít és nem kellesz neki
2013. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom.. csak annyira vonz..
2013. szept. 15. 18:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Legyél büszkébb annál, minthogy beállj a sorba!
2013. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondhatunk a kérdezőnek bármit, úgyis megdugja majd otthagyja a pasi. Utána persze lehet sírni.
2013. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez amikor a vágyak erősebbek az érzelmi intelligenciánál. Nagyon sok csaj sír, hogy minden pasi csak azt akarja, meg minden pasi szemét stb. Talán azért mert ösztönöknek éltek!!
2013. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ügy lezárva
2013. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nőcsábászként jó hogy vonzó! Előbb-utóbb Te is nyeregbe pattansz, aztán jössz hozzánk vigasztalódni, hogy csak szexre kellettél.


Puszi!

2013. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Énis valami hasonlót akartam írni. Hagyjuk, hülye kérdés volt.
2013. szept. 15. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!