Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakiben megbízn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakiben megbízni, aki már hazudott? Ti adnátok neki még esélyt? Vagy mennyit?

Figyelt kérdés

Még nem tudok tőle elszakadni,de ez a helyzet sem jó nekem,amiben vagyok.Nem tudok benne megbízni,miután hazudott.

Távolság is van,ez csak nehezíti.

Ettől függetlenül nagyon jól érzem magam vele,és mindig alig várom,hogy láthassam.



2013. szept. 15. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Esélyt lehet adni neki, bármennyit, akkor sem fog megváltozni.. attól függ miben hazudott.

Persze, hogy várod, szeretnéd, ha megint olyan lenne köztetek minden mint azelőtt, dee én már ezek után - bármrennyire is jó vele - nem tudnék megbízni benne, mindig visszagondolnék rá, és ebből is csak vita lenne, ha felhoznám... szval jobb ötlet mást keresni és tiszta lappal kezdeni egy új kapcsolatot.

2013. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy vannak, akik soha nem fognak leállni a hazudozással, és ha egyszer becsaptak, másszor is ugyanúgy megteszik.


Szóval nem, nem adnék esélyt neki még egyszer. Senki sem hibátlan, és mindenki csinálhat hülyeséget; de mindennek van határa!

2013. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy könnyebb lenne,de ilyen jól még senkivel sem éreztem jól magam,pedig már nem vagyok tini.Abban hazudott,hogy hol töltött egy éjszakát,rákérdeztem többször is,és ideges lett tőle.Végül kiderült,hogy egy másik nőnél.Én sem voltam mindig jó vele,sőt sosem volt igazán kapcsolat.Ez benne a leges legrosszabb.Én megpróbáltam volna.
2013. szept. 15. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Engedd el.

Aki ilyenben hazudozik, az máskor is megteszi, sőt még meg is csal.

2013. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha akarsz egy jó trükköt, akkor mindig próbáld elviselni, amit csinál, hogy ne érezze kényszerét a hazugságnak, bátorítsd, hogy neked mindent elmondhat és nincs miért hazudni, mert te megtudod bocsájtani. Amilyen hülye lesz elhiszi és nyílt lapokkal fog játszani ezért, mihelyt valami nagyon nem tetszik elküldöd a fenébe és tovább állsz, de nem fogsz hamis és hazug kapcsolatban élni. (Egy öreg róka)
2013. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó ez nem rossz ötlet,köszönöm neked!

Egyszer hazudott,de én megéreztem rajta,hogy valami nincsen rendben,és akkor elmondta.

2013. szept. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!