Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összevesztünk, napok óta nem beszéltünk. Megbántottam most másodjára. Most az van, hogy szeret és hiányzom neki, de azt mondja nem elég, mert nem bízik bennem és nem akar megint csalódni..

Ezekután visszajön még hozzám szerintetek?


2009. nov. 4. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát.. Adj egy kis időt (max egy hét), aztán keresd fel, és próbálj normálisan beszélgetni Vele.
2009. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyanilyen volt, csak a csaj bántott meg engem és nagyon fájt nekem. 1 hónapig nem beszéltem vele, utána lassan kialakult egy haveri viszony, de sose lesz olyan, mint régen.
2009. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
adj neki 1kis időt ha eléggé szeret úgyse tud csak úgy elfelejteni:)
2009. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2009. nov. 4. 19:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!