Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el, ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, ha minden nap látom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben néhányszor bulizni voltunk az osztálytársaimmal, és egyik osztálytársam mindig megcsókol.Lehet az alkohol hatása miatt vagy a buli kedvéért.Nekem nagyon tetszik ő, neki azonban van egy alkalmi barátnője, aki szintén az osztálytársunk..A suliban mindig együtt vannak, és ezt nem tudom nézni.Vagyis muszáj, de nagyon nehéz.Nem érzem azt, hogy hibás lennék, mert a másik lánynak van barátja, csak a suliban kell neki az osztálytársunk..Ha igaziból együtt lennének, biztos, hogy nem hagytam volna, hogy megcsókoljon, bármennyire is tetszik, hagynám az egészet..De így..órán sokszor egymásra nézünk..Mindegy :) Tudom, hogy nincs jelentősége annak, amit érzek, éppen ezért elhatároztam, hogy többé nem keresem a tekintetét, nem kezdeményezek beszélgetést vele, megpróbálom elfelejteni...De nagyon nehéz..A legrosszabb pedig az, hogy végig kell néznem, amint az osztályban együtt vannak.Szerintetek mit tegyek? Remélem meg lehet érteni.Köszönöm mindenkinek. 17/L
2009. nov. 4. 17:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint remélem, hogy érthetően fogalmaztam :)
2009. nov. 4. 17:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Abszolút érthető. Így viszont nagyon nehéz lesz elfelejteni és bevett szokás, vagy leírás nincs rá. Ami segíthet egy másik fiú találása esetleg. Azt sem mondom, hogy beszéld meg az ideiglenes barátnőjével, hiszen osztálytárs és ha nem jól sül el, később még kellemetlen lesz bent ülni..


Sárky


ui.: ha van kedved róla beszélgetni róla, nyugodtan privi.

2009. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2009. nov. 4. 17:58
 4/9 anonim válasza:

akármi is van köztetek, ne feledj egy nagy bölcsességet:

osztálytárssal sose.


ez kritikus helyzetben megszeghető:P

2009. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Igen is van jelentősége annak, hogy mit érzel. Az a másik lány pedig, hadd ne minősítsem. A barátja tudja, hogy "erősen" flörtöl a suliban? Tudod mit? Beszélgess el azzal a csajjal... A csaj tudja, hogy tetszik neked a srác? Én valahogy lebuktatnám a csajt. Így nem szórakozhat büntetlenül. Ez vétség, és nem is akármilyen. Két ember érzelmeivel játszik. A barátjáéval, és a tieddel. Tűzbe vele!


/a vágó

2009. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok :) azért gondolom, hogy nincs jelentősége, mert tetszik neki a másik lány, másképp nem lenne vele..Én nem akarok kavarni, úgysem tehetek semmit. Nagyon köszönöm mindenkinek..:)
2009. nov. 4. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!elfelejteni sajna csak hosszú hosszú idővel tudod..saját tapasztalat..pussz
2009. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a fiú megszokta hogy bomlanak utána a nők. Ha mindig hagyod hogy megcsókoljon amikor neki úgy tartja kedve, és nem tesz érted semmit, akkor ne is várd hogy beléd essen. Én megértem hogy vonzó, meg jó pasi, de sokra nem mész vele. A lényeg az, hogy azt nézd, egy férfi mit tesz meg érted, mivel kedveskedik neked. Hoz-e csokit, segít-e házit írni... Okos ez a te nagy szerelmed? Ha igen, akkor kérj tőle segítséget, és meg is mondhatod, hogy a csókokért azért tehetne valamit. Vagy, ha legközelebb a buliban próbálkozik, akkor ne engedd, csak kacéran jegyezd meg, hogy a csókért meg is kell ám dolgoznia, és találj ki neki valami feladatot. Mondjuk hívjon meg valamire, vagy vigyen haza, vagy akármi. Ettől vagy izgalmassá válsz a számára, vagy nem fog veled többé foglalkozni. De ha a második eset, akkor jobb is ha elfelejted, mert nem érdekled igazán. Fiatal vagy, nyugodtan kísérletezz, de azért azt tartsd szem előtt, hogy nagyon ciki hagyni hogy csak úgy megcsókoljon nyilvánosan mindenféle hapsi akivel nem jársz, és pláne akinek vannak női. Ettől nyilvánvalóan a rendesebb pasik ribancnak fognak tartani, és esélyed se lesz valaki mással értelmesen kezdeni.


30/N

2009. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2009. nov. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!