Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat egyedülálló anyával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egyedülálló anyával?

Figyelt kérdés
Adott egy nő,akinek gyereke van,de sohasem volt férjnél.Adott egy férfi,akinek nem a gyerek a közvetlen akadály,hanem a tudat,hogy ettől férfiatlan,ha ilyen kapcsolatba belemegy.Elvégre a gyerek nem az övé és talán úgy fogja érezni,hogy nem egyedülálló anyákkal kell kezdenie mivelhogy ő nem apa még.

2013. szept. 16. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 7-es vagyok.

36 évesen szerintem már meg tudom mondani mit szeretnék, s esetleg egy hangyányi ítélkezési jogot is birtokolhatok, még ha nem is szép dolog.

Sok hűbelebalázs módjára épített kapcsolatból visszamaradt nőt láttm már, s szerintem még fogok is.

Én nem rejtegetem a véleményemet, ennek meg is van az ára.

2013. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt teljesen megértem, ha azt mondod hogy a legtöbb esetben az ilyen egyedülálló anyák valami nagy bakit követtek el, - mint például bután belezúgtak 18 évesen a 27 éves pasijukba, 1-2 év ismeretség után elhamarkodott döntést hoztak a házasságot illetően, stb. és ezért, mert volt már ilyenekkel dolgod, a rossz tapasztalat miatt inkább elkerülöd ha lehet, az ilyen kapcsolatokat. Ha jól sejtem az előbbi megjegyzés is egy konkrét személyt céloz. Az ezzel a baj, hogy nem szabadna mindenkit általánosítani. Amiért tévedett egyszer nem biztos hogy rossz ember. Más se jobb, aki 30 évesen még várja az igazit, aztán 35 évesen ha szerencséje van még születik egy gyereke természetes úton...
2013. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból előnyben vagyok hogy nem foglalkoztat a gyerek kérdés. Nem akarok.
2013. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

5-ös meg 6-os hozzászóló, görény,mert nem akarja más pulyáját nevelni?? Kapjatok már az eszetekhez,talán azt a nőt kellene aki felelőtlen elítélni aki felelőtlen módra gyereket szült egy szintén felelőtlen férfinak, és most vadássza az ilyen férfiakat,csak talál egyet.

Biztos nem vállalnám be,a nagy fenét,ez a más fa@&#val könnyű verni a csalánt.

2013. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, meg a vele egyetértők.


Keressetek magatoknak nőt gyerek nélkül. Azért mondom, mert hiába vennétek rá magatokat az összeköltözésre egy ilyen nővel, úgyis a gyerek sínylené meg, és abból lesznek az olyan kérdések, hogy: "én nem kapok semmit, míg a testvérem igen"; "a mostohaapámnak soha nem jó semmi"; és a többi.


Egyszerűen nem értem, mit akartok az ilyen nőktől, ha az ELEJÉN TUDJÁTOK, hogy nem tudjátok más gyerekét tolerálni.


Nincs más, aki leállna veletek, vagy mi van?


És igen, az férfiatlan, hogy összejössz egy nővel, de a gyereke nem kell, és ennek ellenére együtt maradtok.


Férfias az:

1, ha vállalod, hogy a nő kell a gyerekkel együtt,

2, vagy vállalod, hogy neked nem kell gyerekes nő, és keresel magadnak egy egyedülálló nőt!!!

2013. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!