Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kéne lépnem? Vagy ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne lépnem? Vagy ő nem is gondolja komolyan?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már lassan 2 éve ismerjük egymást, egy iskolába jártunk ott ismertem meg, azóta facebookon kialakult egy hihetetlen jó kapcsolat köztünk. Mindent megosztunk egymással, szó szerint mindent. Megbízunk egymásban teljes mértékben, megértjük egymást, nagyon jó a viszonyunk, még soha nem veszekedtünk semmin!! Most 8.-án szakított a barátnőjével. Azóta találkoztunk most csütörtökön munkaután:)És most szombaton voltunk moziban. Moziban is végig fogta a lábam, etetett popcornnal meg minden ilyen aranyos gesztus. Barátilag imádjuk egymást ebben biztos vagyok.. De, hogy többet szeretne-e erről halvány fogalmam sincs, de nagyon szeretném tudni. Elmondom azt is, hogy miért nem szeretnék én lépni.. Félek attól, hogy ő nem így gondolja és, hogy ha én kezdeményezek akkor azzal csak elrontom azt a nagyon jó viszonyt, kapcsolatot ami most van köztünk. Szerintetek mit kellene tennem?

#első lépés #nagyon jó viszony
2013. szept. 16. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Nem értem a problémád. Most szakított, majd idővel lépni fog. Tuti tetszel neki. Senki nem fogdossa a csak-haverja lábát.
2013. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, és azt, hogy ezzel megerősítetted bennem !
2013. szept. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!