Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni azon, hogy így álljak a párkapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez mi, lehet, hogy orvoshoz kellene mennem. Az a helyzet ugyanis, hogy nagyon görcsösen állok a párkapcsolatokhoz. Ha valakivel például járni kezdünk, nem tudok örülni pár jó hónapnak, kudarcként élem meg, ha a dologból nem lesz legalább egy éves kapcsolat. Majd belehalok a szakításokba, és ha elmegyek randizni egy fiúval, aki többé nem keres, alig tudom rajta túltenni magam. Mindig azon aggódok, mikor hagynak el. Borzalom. Tudom, ezzel csak elijesztek mindenkit, de nekem se jobb, folyamatosan belülről emésztem magam. Nem tudom túltenni magam a kudarcokon. Mit tegyek?
2013. szept. 17. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szakítás után mindig örülni kell. akkor derül ki (legkésőbb), hogy a másik nem illett hozzád, és örülni kell, hogy nem rabolja tovább az idődet az elől, hogy megtaláld az igazit. az a baj talán, hogy túlzottan másoktól teszed függővé a boldogságod, nem pedig saját magadtól.
2013. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs elég önbizalmad, és az önigazolást a párkapcsolataid sikerében keresed. Félsz az egyedülléttől, a csalódástól, a fájdalomtól. Szerintem neked most jobb lenne egyedül lenni és önmagaddal foglalkozni, megismerni és megerősíteni magad. Ha már egyedül is teljes ember leszel, nem fogsz félni attól, hogy az aktuális párkapcsolat tönkremegy.
2013. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen kapcsolatfüggő voltam, a szakítás maga volt a halál. Aztán hosszú évek alatt rájöttem, hogy van olyan rossz kapcsolat aminél az egyedüllét is jobb lehet. Talán te is túl gyorsan átadod magad a kapcsolatnak és csak abban érzed magad teljes embernek, aztán ha lelép a másik azt személyes kudarcként éled meg. Legalábbis nálam ez volt.
2013. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:

Szerintem meg kevés spenótot eszel ezért gyenge vagy.


Amúgy meg az hogy valakiről kiderüljön hogy mi lehet köztetek az mindig így zajlik és amíg nem ismered a másikat addig nem lehetsz biztos benne, hogy csak 1-2 randi lesz e vagy 1 év vagy 1 hónap.

Nem mondom azt hogy hagyd abba egy időre mert felesleges, de ne állj hozzá görcsösen.

Magadban kell lerendezned, hogy úgymond az első alkalmakat "bulinak" veszed szórakozásnak, nem pedig annak hogy úúúrissteeen most mi lesz majd!!??!!??

2013. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg poont az ellenkezője vagyok...teljesen leszarom az egészet...sajnos ez sem jó..:/

18/L

2013. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!