Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, amit csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, amit csináltam?

Figyelt kérdés

5 évi együtt járás után terhes lettem a barátomnak nem kell a gyerek.Mindeddig egyedűl neveltem a két gyerekemet.Mikor terhes lettem minden az én hibám volt.Akkor kezdtek kiderűlni a dolgok felesége van és mellettem szerintem még egy nője.Kitálaltam a feleségnek és most válnak a szeretőt megvertem.Szényen ide szényen oda ehhez már az kellett,hogy nagyon tele legyen a pohár a szerető kirugatott a munka helyemről mert mindig odajárt a házam elé ült.Zaklatott stb....Elég volt és mi a kérdésre a válasz,hogy hogyan tovább a barátom azt mondja nem tudom.

Hiszitek ezt?Nagyon szeretem de nagyon úgy fest,hogy ezt a gyereket is egyedűl kell felnevelnem.Mindig azt mondja szeret,de hidjem el?MIért tartottam meg mert nem volt szivem elvetetni,Mert szeretem azt a barmot és mert akarom a gyerekét.Most biztos azt gondoljátok akkor magamra vessek.Mégis kiváncsi lennék a véleményetekre!Elitéltek -e?Mellesleg tudta,hogy nem tudok gyógyszert szedni mégis ..........Az a baj,hogy pár napig minden rendben simogatja a hasam aztán meg azt mondja el kellett volna vetetni akkor nem lennél ilyen szarul.


2008. júl. 3. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

most erre anyit lehetirni hogy egy szeét ez a pasi, már akkor mikor 2 szeretöt tart.

szerintem rugd segbe és ragd ki a szürét. fog össze a feleséggel és forgasátok ki az összes vagyonábol, persze úgy hogy a te leendö gyereked is jól járjon.


szerinted ezek után csak te leszel neki? lehet amíg mást nem talál. aztán megint szeretök stb...

2008. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg nagyon szeretheted ezt a pasit ha mindenáron magadnak akarod.Itt nem te vagy a hibás hanem a barátod,mert úgy néz ki csak jó volt veled semmi több.Nem tudom szeret e,de szerintem apának nem való.Nem egyszerű elveteni egy gyereket,de gondold át hogy ha oda kerülne a sor magadba fel tudod e nevelni? Bizonytalan hogy veled marad e vagy sem.Lehet ő sosem fog megkomolyodni,de ha híred megy hogy mennyire elintézed a szeretőket,akkor nemigen mernek vele kikezdeni. :-) Attól hogy nem hűséges még szerethet.Mondjuk kicsit furcsa hogy nem a felesége csinált ilyen balhét hanem te... :-) Ilyen a szerelem...
2008. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De, ő a hibás. Elcseszte. Hogy lehet így élni? Már rég ott kellett volna hagynod, de te neeem, te szenvedsz. Minek?
2008. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ö gratulálok a szeretőhöz de te is hibás vagy...Egy gumi nem ártott volna ha tudod h nem szedhetsz tablettát.

Még akkor is ha akarod. Szerintem a pasi egy faszláma. Már akkor elba**ták

amikor az apukája CSAK az anyukájára gondolt. Szerintem kötelességed felnevelni azt a gyereket. Én felnevelném. Nagyon örülök annak h te is így vagy vele:D

2008. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia !


Öt év együttjárás után nem derült ki , hogy felesége van ? Úgy , hogy neked már volt két gyereked ? Azaz már van tapasztalatod a férfiak viselkedéséről .Hát ha kidobtad a pasit akkor gondold végig komolyan , hogy mit vársz az élettől .Három gyereket fogsz egyedül nevelni , mert az ilyen pasi csak azért sem fog melletted maradni .


Egyébként szerintem nem szép dolog ha egy terhes nő megver egy másik nőt .


Én mindkettőtöket elitéllek .

2008. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Én nem ítéllek el, és együttérzek veled, mert nehéz helyzetben vagy.


Mondjuk azt én is nagyon hihetetlennek tartom, hogy öt év együttjárás alatt nem derült ki, hogy felesége van. Biztos, hogy nem tudtad-te ezt korábban?


Ja, és szerintem többet ne verekedj senkivel, mert az mindenképpen baj, pláne terhesen.


De: nem ítéllek el és szorítok neked, hogy találj valakit (nem ezt az embert) hanem egy rendes pasit, aki tényleg szeret és hűséges és három gyerekkel is elvesz. Anyósomat 8 gyerekkel vették feleségül, úgyhogy nem lehetetlen.

2008. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol mindketten hibásak vagytok.Mondjuk nekem ez az 5 év igen furcsa...Vagy a pasid volt jó színész,vagy te nem voltál elég "eszes",hogy erre rágyere,megérezd stb,hogy valami nincs rendben körülötte.Az,meg hogy verekedtél nem volt szép dolog.A pasid meg ott hibázott,hogy neki felesége volt,akkor minek kezdett kapcsolatot mellette két nővel is...
2008. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!