Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal, teljesen vége? Bővebben lent?!

Figyelt kérdés
2 napja szakítottunk a barátommal. Lassan másfél éve voltunk együtt. Veszekedtünk, mire mások felhúzták és egyik pillanatról másikra kidobott. Közösségi oldalakon törölt minden emléket, engem és családomat is. Nagyon megvisel. Első komoly kapcsolatom volt és neki is! Nem vagyunk már fiatalok, nagyon szerettük egymást?! Lehet az, hogy egyik pillanatról másikra meggyűlöl?!(NEM csaltam meg !!) Ráadásul már más lányokat nézeget és reméli, hogy ne leszek többet boldog.. Megéri, hogy várjak még picit ? Szerethetett és csak dühös, vagy ennyi voltam neki??? Köszönöm!
2013. szept. 17. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
ennyi voltam neki
2013. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az a gyanúm hogy itt valaki megkeverte a szart,, ezt mindenképpen meg kell beszélni
2013. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!