Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Feküdtetek már le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Feküdtetek már le a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Akartatok utána mást is, vagy csak a szex kellet nektek? Utána milyen lett a kapcsolatotok? Megbántad? Tapasztalatokat írjatok.

F22


2013. szept. 17. 22:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9 - Persze, jó. Köszi.

10 - Ez aranyos.

2013. szept. 17. 22:53
 12/19 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok :) egyszer hat éve...azóta is sokszor..:D jobb lett a kapcsolatunk de nem vagyunk együtt.Én nem bántam meg sőt.(szerintem Ő sem )
2013. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ha komolyan érdekel angolul akkor statisztikákat adhatok, írj rám.
2013. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12 - Soha nem jutott egyikőtök eszébe sem, hogy több is lehetne esetleg?
2013. szept. 17. 23:16
 15/19 anonim ***** válasza:

Próbáltuk nem ment,de nagyon bénák voltuk

9es

2013. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem csak külsőre, hanem amúgy is. Azért nem jövök össze vele, mert barátzónában vagyok. Cummantás az élet.

1. voltam

2013. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok... hónapokon át, bulikban smárolgattunk, aztán egyszer lefeküdtünk... mindennap együtt lógtunk, azóta kerülöm, nem találkozok vele.. még kb. 2hétig találkoztunk utánna, szóba sem hoztuk ezt, de észre vettem hogy féltékenyek vagyunk mindketten, mindenkire.. komolyat nem szeretnék vele, együtt nőttünk fel, ezt elrontani nem szeretném.. de már úgy érzem, hogy tudnék hozzá megint úgy viszonyulni, mint előtte.. tervezem is, hogy újra együtt lógjunk. ez kb 2hónapja történt... a társaság is észre vette, hogy történt valami mivel több mint 1hónapja nem mentem velük sehova. ez nekem ennyit nem ért, remélem minden olyan lesz mint régen.. én 18éves vagyok, ő 22
2013. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
És arra nem gondoltatok, hogy tovább vigyétek a kapcsolatot? Mármint ha mindketten féltékenykedtetek egymásra, akkor nem lehet, hogy mindketten ugyan úgy éreztetek és ki lehetett volna valamit ebből hozni?
2013. szept. 18. 00:35
 19/19 anonim ***** válasza:
Más fiura nézni nem birnék ugy mint rá, de a barátság többet ér nekem. Gondolom neki is, mivel nem hozta fel témának, hogy mi lenne ha komolyabb lenne belőle... utolsó voltam
2013. szept. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!