Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám őt elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám őt elfelejteni?

Figyelt kérdés
már 2 éve együtt vagyunk a barátommal, de folyamatosan bánt és nem fizikailag hanem szavakkal, tudom első lépésként el kellene hagynom de egyszerűen nem tudom elhagyni mindenki azt mondja ha bánt meg ilyenek kiszeretek belőle de nem megy ugyanúgy szeretem és semmi nem változik pedig komoly dolgokat csinál és nem megy vele tudok csak létezni soha nem bírnám elhagyni de ez csak kicsinál de mégjobban tönkre tenne ha elhagynám most először vagyok ilyen szerelmes soha nem voltam de bánom hogy találkoztam vele de valahol mégse mert imádom akkor is össze vagyok teljesen zavarodva nem tudom mit tegyek ha valakinek van valami ötlete jó lenne ha volt már mással is ilyen :'( 19/L
2013. szept. 18. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első szerelem mindig véget ér de sosem felejted el. Nos, a magad érdeke miatt kellene otthagynod és esélyt adnod arra, hogy jöjjön egy olyan srác, aki nem bántana téged, hanem szeretne szívből. Tudod mennyi ilyen srác vár a megfelelő alkalomra? Nyisd ki a szemed, ürítsd ki a fejed! És játssz fair play módon.
2013. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy össze vagy zavarodva, vesszők, pontok sehol...
2013. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen szavakkal bánt? ha csak annyi, hogy olyanokat mondd, ami neked nem tetszik, vagy rosszulesik(mert magadra ismertél, csak utálod más szájából hallani-(igen, megesik)) akkor szerintem nincs miről írnod, de ha megalázó szavakkal illet, vagy lek**rváz, vagy ilyesmi, akkor k**rva gyorsan hagyd ott, mert az nem férfi, aki nem tiszteli a barátnőjét!!! (szvsz) 18/f
2013. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem magamra ismerek hanem leköcsögöz , több mint egy hete volt agyvérzésem sajnos ,és átjön hozzám nem segít vagy bármi de amikor én megjegyzem hogy milyen gyökér egyből köcs*g fas*zopó leszek amikor megkértem csak annyira hogy vegye le a dobozt ilyeneket csinál és én mégis őt szeretem és az nyugtat meg ha vele vagyok ameddig nem lesz gyökér amikor ezt csinálja inkább elvonulok a másik szobába kisírom a lelkemet is aztán vissza megyek ,de volt olyan ,hogy megmondtam neki vége köztünk mindennek de elöttem elsírja magát ,és magamhoz ölelem inkább és csak annyira kérem ne csinája ezt de pár napra rá megint elkezdi tudom nagyon buta vagyok hogy ezt csinálom de nem mondhatom azt az érzelmeimnek hogy na elég nem szeretem ... a második hozzá szolonak üzenem nyalja ki a pics*mat
2013. szept. 18. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
ez egy tusko kocsog roviden ennyi hogy 1 szemetlada azonnal hagyd ott nem erdemel meg teged...
2013. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!