Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és nem jártam soha senkivel. Mikor egy beszélgetésben feljön ez a kapcsolatos téma és mondom,hogy nem volt még sose,nem hisznek nekem. Miért? Lehet nem vagyok százas?:D

2013. szept. 18. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
En mar semmin nem lepődök meg 25/f szűz
2013. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én mondjuk 94es vagyok, ha szeretnél beszélgetni írj :D
2013. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én se vagyok százas :)

nem vagyok egy holmi pénzérme én kikérem magamnak!! ember vagyok :D azt hiszem :?

2013. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó, hogy ilyen vagy, mert nem vagy egyszerű, mint a százas szög. :)
2013. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ miért nem.
2013. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ h nézel ki :D mert ismerek olyan nőt akinél azt nehéz elhinni h valaki leállna vele aztán már gyereke is van :D de vedd ezt bóknak ha vki nem hiszi el ugyanis akkor elég jó csajnak gondol azért furcsállja, sőt jó társaság is lehetsz :)
2013. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 October15 ***** válasza:

szedj fel 30 kilót és elfogják hinni :D kvázi veheted bóknak szerintem.

és amúgy miért nem volt még senkid?

2013. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert egyre kevesebb az olyan lány, amilyen te vagy. És ami ritka, arra felfigyelnek és furcsállják az emberek.


Te sem nézel meg egy átlagos ruhába öltözött embert az utcán, mert rengeteg olyan elhalad melletted. De egy meztelen, zöldre festett farkú férfira felfigyelnél és nem azért, mert tetszik neked, csak furcsának találnád, mert nem sok olyannal futsz össze az utcán.


És ez a tendencia sajnos folytatódik. Minél ritkábbak a 13-14 feletti szűz lányok, annál furcsábbnak fogják gondolni még egy 16 éves lányról is, hogy nem volt még kapcsolata sem és még szűz.

2013. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kicsit idősebb férfi vagyok mint te, de nekem sem volt még barátnőm, de akik nem ismernek nem hiszik el.
2013. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!