Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Miért írogat egy régi barátnőjének?

Figyelt kérdés
Párommal 5 és fél éve vagyunk együtt és van egy másfél éves kislányunk. Mióta a kislányunk megszületett, nem jut annyi időnk egymásra mint előtte. Ő többet dolgozik, sőt itthon is maszekol, meló után a telkünkön dolgozik, kézi edzésre jár, hétvégén meccsük van, ha nincs meccs akkor megint a kert. Én totál lefáradok az egész napos házimunka + a kicsi. A kislányunk igazi energiabomba, úgyhogy estére én is kidőlök vele. Így tényleg kevés az időnk egymásra. Egyik nap nagyon nagy jókedvvel jött haza, mire nagynehezen kinyögte azért örül ennyire mert egy volt barátnőjével elkezdtek beszélgetni a facebookon, és milyen jó mert régen minden baját vele beszélte meg, meg mindenben segítettek egymásnak. Azt mondta semmi olyanról nem beszélnek, csak hogy kivel mi van. Tegnap már nagyon dugdosta előlem a telefonját, mert arról facebookozott. Este beléptem és elolvastam mikről beszéltek. A párom nekem azt mondta a csaj írt rá, erre kiderült hogy pont fordítva volt. Olyanokat mondott a csajnak, hogy nagy gondok vannak köztünk, főképp azért mert kevés időnk van egymásra, nem tudja mi lesz így. Azt mondta már beszélgetni sem tudunk egymással, pedig ez nem igaz egyáltalán. Azt írta a lánynak, hogy ő szereti a családját, de mégis mennyi probléma van, meg stb... Annyira ideges lettem, ha egyszer így érzi a dolgokat akkor miért nem nekem mondja, hanem egy "idegennek"!? Nem akarom hogy megtudja hogy elolvastam a beszélgetésüket. Mit tegyek? Ha felhozom a témát tuti rájön...
2013. szept. 19. 08:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
eléggé úgy tűnik, hogy az edzésbe meg egyebekbe menekül a gyereknevelés helyett, ami nem csak a te dolgod, hanem az övé is.
2013. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

erről Hofi Géza egy poénja jut eszembe:

"Isten, haza, család"....

az isten se megy haza, ha otthon van a család.

szomorú, de ez a helyzet

2013. szept. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 kolosszus22 ***** válasza:
Szex van-e?
2013. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szex van, de nem annyi mint régen... heti kétszer-háromszor vagyunk együtt!
2013. szept. 19. 09:15
 15/19 anonim ***** válasza:

"párod" azaz nem a férjed. aki nem családcentrikus, nem akart megnősülni, arról miért feltételezted, hogy pont a családapa szerepre vágyik, hogy helyt fog állni melletted, mikor még annyira sem kellesz neki, hogy feleségül kérjen? Gondolom a gyerek csak "véletlenül becsúszott" na ott halt meg a ti kapcsolatotok, hiába van még melletted fizikailag, lelkiekben ő már leszámolt veled, veletek. Vedd komolyan minden szavát, amit leírt annak a nőnek, mert -számára- az az igazság.


Amúgy tényleg sokatmondó, hogy kutakodsz utána, megtalálod a másnak írt levelét, amiben azt panaszolja, hogy rohadtul eltávolodott tőled, beszélgetni sem tud/akar már veled és erre neked az az első gondolatod, hogy akkor részben hagyjon fel a hobbijával. Az, hogy a gyereket bölcsibe add és visszamenj dolgozni, hogy ne neki kelljen dupla műszakban megszakadnia, az nem opció, ugye? Nem társa akarsz lenni az életben, hanem kolonc a nyakán, ha meg elhagy, akkor meg ő lesz a szemétláda...

2013. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát,ha a gyerekfelügyeletet nehéz megoldani(megértelek,mert én sem tudnám megoldani,ha megfeszülnék,akkor sem)szóval,próbálj pihent lenni estére,amikor hazaér.amikor a kicsi alszik,napközben,feküdj le te is,és aludj egyet.A kicsit szoktasd rá,hogy legkésőbb este 7-kor ágyban van.Készűlj úgy az estékre,mintha randira mennél.Örülj a párodnak,tedd magad rendbe mire hazaér,legyél kedves,és érdeklődő,ha mesél a napjáról.ha nem mesél,akkor érdeklődj,jól fog neki esni,és tudom,Neked is jól esne,de hidd el,csak kis idő és Ő is így fog viselkedni veled.Meg kell oldanod,hogy az esték,csak kettőtökről szóljon.
2013. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös hozzászóló! Nincs lehetőségem egyenlőre bölcsödébe adni a gyerekemet, mivel kisvárosban élünk, ahol egy pici bölcsöde van, ahová csak betöltött 2 éves kor után veszik be a gyereket!
2013. szept. 19. 09:24
 18/19 A kérdező kommentje:
Még egy dolog, a hobbijáról! Én egy rohadt szóval nem írtam hogy hagyjon fel vele, csak azt írtam hogy néha egy-egy edzést kihagyhatna! Ha valakinek családja van, és tényleg nincs egymásra idejük, akkor ott választani kell, vagy a hobbi vagy a család! De mégegyszer mondom egy szóval nem mondtam, hogy hagyja abba! Egyébként meg már megkérte a kezemet, a menyasszonya vagyok!
2013. szept. 19. 09:27
 19/19 anonim ***** válasza:

A sport nem olyan, hogy csak úgy kihagy egy-egy edzést... na meg ahogy elnézem, nagyon sokat dolgozik, így neki tulajdonképpen ez az egyetlen kikapcsolódása, és ettől szeretnéd megfosztani.


Nem írtad mit dolgozik a dolgozik a telken. Ha nem veszélyes dolgot, menjetek ki ti is a gyerekkel, segíts neki, azalatt is együtt vagytok!


Igen, kellenek a közös családi programok, de kellenek ugyanúgy a kettesben eltöltött órák is. Nem is kell barátnő, elég egy környékbeli anyuka, akinek hasonló korú gyereke van. Megbeszélitek, havonta 1-2 napot, vagy akár csak délutánt vigyáztok a másik gyerekére. Kölcsönös, így pénzbe se kerül.


A házimunkának sem kell egész naposnak lennie. A takarítást, mosogatást normál napokon 2 óra alatt le lehet tudni. Vasalni nem kell minden nap, a főzést is meg lehet úgy tervezni, hogy ne kelljen minden nap! Ha jól szervezed meg a dolgaidat, estére te sem fogsz kidőlni.


Emellett: beszélgessetek! És ne úgy, hogy ezt-meg ezt olvastam a telefonodban... hanem úgy, hogy "Szívem, mostanában alig látlak, és annyira fáradt vagy mindig... szeretném, ha többet lehetnénk együtt"... és akkor egy nagy beszélgetés sok mindenre rávilágíthat, megoldást is hozhat.

2013. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!