Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párotok (férfi ) keresne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párotok (férfi ) keresne olyan 3-400 ezer ft-ot, akkor elvárná tőletek hogy menjetek dolgozni (mondjuk 80 ezer ft-ért )? Vagy van olyan, akinél így vannak a párok, hogy a férfi nagyon sokat keres, a nő pedig keveset?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 14:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem jobb, ha a pasi eltartja a csajt. Ezzel a véleménnyel egyedül vagyok.
2013. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nekem több kolléganőm is ilyen, bőven jól elélnének csak a párjuk fizetéséből is, mégis dolgoznak. Bevallottan nem a pénzért egyébként, hanem, hogy csináljanak valamit. Egyik kolléganőm szokta mondani, hogy az a 80 ezer, amit ő itt keres a zsebpénze :D

Egyébként a párom elvárná, és én is elvárnám tőle. Ha csak az egészsége nem akadályozza, menjen dolgozni, ne csak vakargassa a t*két otthon, amíg én megdolgozok a pénzükért.

25N

2013. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Elmennék dolgozni, hogy véletlenül se legyek a kiszolgáltattotja. A férfiakat nem nagyon lehet már kiismerni!
2013. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Zakathol ***** válasza:

Ha nem csinálsz semmit, pár éven belül elhülyülsz. Ismerek nem egy, nem kettő embert (40 évesen nyugdíjas határőrök) akik szó szerinte elbutultak.

Valamit csinálni kell, akkor meg már csinálj olyat amiért pénzt is kapsz, kárba úgysem fog menni.

2013. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
És mellette úgy elmennétek,hogy ugye leadjátok a mondjuk 80ezerből az albérlet felét,elmegy a maradék utazásra,és akkor úgymond magatokra nem marad semmi.... ?!
2013. szept. 19. 14:26
 6/25 anonim ***** válasza:
Párom jelenleg ~300 000-et keres, én 85 000-et. Egyikünkben se merült fel, hogy nekem ne kéne dolgozni. Nyilván a költségeket nem felesben vállajuk, cserébe én szinte soha nem is kérem, hogy vegyen meg nekem valamit. Értelmes emberek módjára kezeljük a keresetbeli különbséget :)
2013. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én 1.5 körül keresek. És a páromat sikerült elküldenem végre dolgozni. De csak akkor, amikor már majdnem ráment a kapcsolatunk. (heti 12 órát melozik és 110-120 körül keres)


Azóta sokkal harmonikusabb a kapcsolatunk!

2013. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó , értem :) De te a pénzedből költessz legalább magadra is,vagy úgymond csak a rezsire,ilyenekre el is megy ?
2013. szept. 19. 14:35
 9/25 A kérdező kommentje:
Bocsi,még nem láttam az üzenetedet,nem neked szólt utolsó ,hanem utolsóelőttinek :D
2013. szept. 19. 14:36
 10/25 anonim ***** válasza:
Anyámnál lakunk, a rezsihozzájárulást Párom fizeti. Az én pénzem elmegy a diákhitelem törlesztésére, telefonszámlámra, meg pár egyéb kötelezettségre, ami kevéske marad, azt magamra és páromra költöm. De ha bármikor kérek tőle kölcsön, azt igyekszem visszaadni neki, talán egyszer fordult elő, hogy azt kértem, hogy ez lécci legyen ajándék:P De látja ő is, hogy mennyire kevés ez a pénz, és nem csinál ügyet semmiből, igazi úriemberként viselkedik:) Én érzem kicsit szarul magam, hogy csak ilyen keveset tudok beleadni a közösbe:(
2013. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!