Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az ágyban jó vele, együttma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ágyban jó vele, együttmaradunk?

Figyelt kérdés

A barátom néha tök bunkó, nem foglalkozik velem, sokszor elmegy a haverjaival és azt sem tudom merre vannak,volt hogy kezet emelt már rám de tudom hogy szeret és csak féltékeny, azért teaszi ezeket, az ágyban nagyon jó vele, szerintetek megbocsájtsam neki amiket tett vagy hagyjam el?

Veszekedések után jön a kibékülés és nagyon jó vele a sex, de félek hogy ez nem tarthat össze örökre,az előző kapcsolatom azért ment tönkre mert nem engedtem sehova, őt engedem hogy ne kövessem el ugyanazt a hibát.

már nem hiszek abban hogy mással jobb lesz, rengetegszer bíztam és csalódtam, most néha jó néha rossz de biztos bennem van a hiba ha mindig ugyanazt kapom.

szerintetek mit tegyek?


2007. szept. 30. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is hasonló kapcsolatom, és én sem akartam elhagyni, de mikor megtettem és új kapcsolatot kezdetm egy új emberrel rá jöttem, hogy már sokkal hamarabb meg kellett volna tennem. Régen nagyon sokat idegeskedtem miatta, már már az idegösszeomlás szélén álltam, bár soha nem csalt meg.

Most viszont nagyon nyugodt és kigyensulyozott vagyok. Nem azt mondom, hogy hagyd el, de ügyelj az arany középútra nem szabad át esni a ló másik oldalára. ("az előző kapcsolatom azért ment tönkre mert nem engedtem sehova, őt engedem hogy ne kövessem el ugyanazt a hibát"- erre a mondatodra utalva)

2007. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezet emelt rád?? Az én szememben ez nem bocsánatos bűn. Mrt most csak egy-két pofon, de ez idővel egyre durvább lesz :S
2007. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem az a fő szempont hogy milyen az ágyban sokkal inkább az hogy milyen a való életben.És háát aki kezet emel egy nőre az már nem érdemel bocsánatot.Ha pedig igazán szeretne nem tenné ezt. az sem megoldás ha mindent megengedsz neki mert pont emiatt vetemedik ilyenekre hiszen tudja hogy úgyis megbocsátasz neki.Én a helyedben keresnék egy sokkal megértőbb és megbízható embert.De te tudod a te életed.Rem rendbejön minden!
2007. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! úgy gondolom, ha az ágyban jó vele legtöbbször, ez nem vezet hosszú kapcsolathoz. Sőt, szerintem kihasznál csak, ne haragudj ha ezt mondom. Nekem 5 évig volt egy kapcsolatom. Türtem én is elég sokat. (bár az ágyban nagy 0 volt) De nem szabad hagyni hogy téged kihasználjanak. És nem benned van a hiba túlságosan! Igaz nagy lépés, de érdemes lenne elgondolkodnod, biztos ezt akarod? Vele akarsz egyáltalán lenni? örökös aggodalom, veszekedés? Vegyél egy nagy levegőt és zárd le ezt a kapcsolatot! Lelkileg is sérülni fogsz, ami nem fog semmi jóra vezetni!! Eleinte hiányozni fog, ürt érzel majd, de rájössz, milyen jót tettél, hogy tovább mertél lépni. Egyet ne felejts! Mindenkire vár egy arany ember!! Rám is rám talált, és nem voltam még ilyen boldog! Ne légy pesszimista, légy vidám. És igenis akard az a boldogságot, vagy minek is nevezzem! ;-)
2007. okt. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én párom is nagyon féltékeny és az évek alatt rámragasztotta pedig én a kapcsolatunk elött nem voltam egyáltalán féltékeny tipus. Jo az hogyha engeded de arra figyelj amennyira te engeded ugyanannyira engedjen ő is téged, mert ha nem akkor felborul az egyensúly és az csak vitákat szül. Mi még 3,5 év után sem tudjuk a másikat engedni, se ő engem és ezáltal én sem őt. Biztos nem ez a legtökéletesebb kapcsolat, de melyik az? Az az ember aki már túl van egy két csalódáson az tudja h ilyen nincs és felesleges keresni is (én sztem)!

Ezért ne hagyd el a párod mert h majd egy másik kapcsolat jo jobb lesz.... hülyeség nem lesz jobb maximum csak másfajta problémák adodnak majd.

2007. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a szex nem minden, a harmonikus párkapcsolathoz ez nem elég. Stílusodból ítélve még nagyon fiatal vagy és kirorratlan. Keress mást.
2007. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ennél biztos jobbat érdemelsz.Az igaz,hgy a szex fél kapcsoalt,de a másik fele a nappal zajlik.A szex bárkivel lehet jo,de amikre szükséged van tulajdonságok vagy megvannak valakiben van nincsenek.Állíts fel mérleget,pakolj a pozitív és a negatív oldalára.Meglátod melyik felére billen.Amiket itt leírtál nálam a pozitív csak a szex.Nem tudom,hány éves vagy de biztos van még esélyed megtalálni a szerető,gondoskodó,figyelmes,mértékkel féltékeny és az ágyban is jó partnert.Nem kell az elsőnél leragadni.Ő érzi hogy nem bízol önmagadban ezt kihasználva tesz meg veled mindent,hisz ugyis megbocsájtasz.Ha nem állsz a sarkadra saját magad áldozatává válsz,és rgész életedben az alárendelt szerepében fogsz élni.
2007. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!