Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exről megmaradt képek dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exről megmaradt képek dolgokat miért kéne kitörölni, kidobni?

Figyelt kérdés

Teszem azt szép emlékek a képek,tárgyak.

Az új kapcsolatban miért kéne kidobni?Főleg lányoknál látom,hogy nagyon érzékenyek erre a témára.

Miért nem lehet ezt békén hagyni?


Engem nem érdekel a barátnőm ilyen dolgai.Mert tudom,hogy szép időszak volt neki.



2013. szept. 19. 21:59
1 2
 1/20 PureNameless ***** válasza:
Nekem képek vannak(sok intim kép is),de ez van nem nézegetem, de megvan..
2013. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én írtam azt a választ, ami miatt jött a kérdés :)

Igen, voltak szép emlékeim nekem is adott kapcsolatban, de összességében egy volt kapcsolat, mint emlék, nincs szükségem rá. Jónak indult, de rosszul végződött, ennyi. Nem tartok képeket az exeimről. A nők sem hiszik azt, hogy te bármit is akarnál az exről, de akaratlanul is elkezdik magukat összehasonlítani, elkezd járni az agyuk stb, jobb nem tudni kik voltak az exek :D

L/27

2013. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem kell megnézni.

Ez a megoldás.Senki se mondta azoknak a lányoknak,hogy megnézzék.

2013. szept. 19. 22:04
 4/20 anonim ***** válasza:

Én barátomnak is van mindenféle mütyürje meg képe az exétől/ről.


Engem nem érdekel, azok csak a múlt részei. Nekem is vannak. Én szeretem az emlékeket, én se törölnék/dobnék ki semmit, másnak se kell, meg amúgy is ki vagyok én ahhoz, hogy "előírjam", hogy mit tegyen a saját dolgaival?


22L

2013. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha van egy komoly kapcsolatod, együtt élsz valakivel, közösen használjátok a gépet, persze, hogy előbb utóbb rátalálhat a képekre, még ha nem is kereste. Ha nem kell, minek tartogatod? Lehet, hogy azért törlöm ki, mert amúgy is szeretem a rendet, átláthatóságot, nem szeretem a felesleges dolgokat sehol :)
2013. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem várom el, hogy törölgessen vagy dobáljon, nekem is van jó pár extől kapott dolog, senki kedvéért nem válnék meg tőle. A legtöbbet használom, plusz emlék, Ő az exem volt, ezen semmi nem változtat, a múltam része, ha tetszik a másiknak, ha nem.
2013. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egy tárgy már más, mint a kép, ha megszeretek valamit, én sem dobnám ki, csak, mert valakitől kaptam.
2013. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A múlt az életünk része, hozzátartozik az emberehez, azt nem lehet kitörölni, eldobni.

Jó, nyilván nem kell órákig nézegetni a tárgyakat, képeket, az engem is zavarna... De attól hogy ott van a gépen néhány kép, vagy vm tárgy a polcon, esetleg ékszer, ruha, amit hord is, azzal sztem nincs semmi gond.


28L

2013. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Biztos van 1-2 nyomorék aki a közös nyaralásos képeket kitörli, meg levakarja a dvd-ről is...meg van olyan agyhiányos csirke aki ezt el is várja. Milyen világban élünk? :)
2013. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Exeimről mindig MINDENT kidobok! Képeket, tárgyakat, üzeneteket... Ha vége, én nem akarok nosztalgiázni semmilyen formában! Új barátnőm véletlenül sem fog semmibe sem "belebotlani", ami az előzőre emlékeztetné... :)
2013. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!