Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Vagy meg lehet menteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Röviden,tömören:a barátommal lassan 7 hónapja járunk,de egy ideje úgy érzem,már nem szeretem,csak úgy,mint barátot.Ő viszont ugyanúgy szeret.Nem ő tehet róla,szerintem csak egyszerűen kihűlt..Távkapcsolat,ritkán látjuk egymást,amikor eljön,egy napig talán-fellobban a láng,de ennyi.Már kérdezte is,van-e valami bajom,mert látja is rajtam ezekszerint..

Viszont nagyon nem szeretném megbántani,a családi helyzete nem olyan fényes,és ha még én is szakítanék vele,rosszul érezném magam emiatt is.De ha vele maradok,az sem lesz sokkal jobb.:(

18/L


2009. nov. 5. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg felizzitani a lángot. Szerintem mindig lehet, valahogy. A feladást csak a legvégső esetben szabad.
2009. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pff... kezd elaludni a láng és máris feladnád? amíg könnyű volt addig szeretted de mikor már egy kicsit nehezebb eldobnád... a szeretet ott kezdődik mikor tenni kell érte, mikor nem akarod elveszíteni?! el akarod? ez a kérdés.....
2009. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezért is van szerintem annyi gyenge kapcsolat, mert feladják, és gyorsan belecsusszannak mások karjaiba, akik kihasználják a helyzetet. Ebben a fájdalomcsillapítóktól megbódított világban mindig a könnyebb utat választja (majdnem) mindenki.
2009. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
távkapcsolat az nem kapcsolat, úgyhogy nem is tudsz szakitani. egyszerűen felejsd el, csak egymás idejét húzzátok ezzel
2009. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!