Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan érzésem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bea@ kérdése:

Van egy olyan érzésem hogy a párom csal engem. Szoktak neki üzenetei jönni amiket azonnal kitöröl. Hogyan tudnám átirányítani az ő sms-eit az én számomra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 14:58
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
25%

12. és 17.

Szerintem titeket úgy lehet kijátszani, ahogy csak akarnak. Nem azért nincs az életetekben semmi számotokra negatív dolog mert nem történik meg, hanem azért mert nem tudtok róla. Ha az ember nem figyel oda az intő jelekre, esélye sincs kordában tartani a dolgokat.

Igenis, sok esetben meg kell fékezni a pasikat, hogy a későbbiekben ne párnába dőlős zokogás legyen a kapcsolat vége, hogy hogy tehette ezt.

Ha időbe elcsíped a bajt, akkor megúszod a nagyobbat, és van esély a javításra. Ha lesz..od, vakon bízok szlogennel, akkor csúnyán át fognak verni, vagy már megtették, ha hiszed ha nem.

2013. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Azert, mert nem kutakodik valaki, meg nem hulye, utolsó. Ha megrendült a bizalom, nincs értelme a kapcsolatot folytatni.
2013. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nade akkor minek vagy vele, ha nem bizol benne utolsó? Vagy elfogadod a választ, hogy nopincs mas rajtad kívül, vagy nem fogadnod el, de akkor fejezd is be a kapcsolatot,"


Elárulom neked, hogy sosem néztem meg a telóját, sem az e-maileket. De ha valakivel együtt vagy már egy ideje, nagyjából ismered a szokásait, a viszonyulását hozzád. És ha ez hirtelen megváltozik, azt is észreveszed. Gondolj csak bele. Ha van egy pasi, aki szeret, tisztel, kényeztet, és ez így van már 3-4 éve, hirtelen megváltozik, nemtörődöm lesz, esetleg türelmetlen, tiszteletlenül viselkedik veled, neked nem lesz feltűnő a változás? Persze, először nem arra gondolsz, hogy megcsal, hiszen millió gondja lehet. De idővel elkezdesz erre is gyanakodni. És nem jó bizonytalanságban élni, nekem elhiheted. Hirtelen több lesz a hétvégi továbbképzés, amikor is sosincs bekapcsolva a telefonja...érdekes. Többet jár edzeni, többet jár el a haverokkal, többször meglátogatja az anyját. És ezek a dolgok ráviszik az ember lányát arra, hogy jujdenagyoncsúnyánviselkedjen, és megnézze azt a rohadt telefont. És lám, mit talál? Millió szerelmes sms-t a kolléganőtől.

Nem kívánom senkinek.

De jobb óvatosnak lenni, és tévedni, mint homályban, bizonytalanságban, naivul élni.

2013. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Nemááár....


Ez ennyire nem lehet fekete meg fehér... tényleg ennyire nincs meg a kölcsönös bizalom a mai fiatalokban?


Eszembe nem jutna belenézni a férjem telefonjába, vagy akár számítógépébe...


Ha postán kap levelet, azt is felbontjátok?


4-es voltam

2013. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudjátok, hogy ezt nevezik beteges féltékenységnek?
2013. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Ha a férjem hirtelen nem törrődöm, türelmetlen, agresszív lenne velem, azzal a hirtelenséggel véget is érne a házasságunk. Baromira nem érdekelne a változása oka (nő), csak a ténye.

Ergo, én biztosan nem néznék a telójába, gépébe, füzetébe, h.naplójába... mert nem.

2013. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Ja, és hozzáteszem, nálam sem úgy működik a dolog, hogy folyton bámulom a telefont. Minek tenném, ha minden szép és jó? De mint mondtam, ha egy ember viselkedése megváltozik, az már gyanús. És kövezzetek meg, de kutakodok ilyen esetben.

23-as voltam.

2013. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
akarom mondani: nemtörődöm...:)
2013. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
48%

"Ha a férjem hirtelen nem törrődöm, türelmetlen, agresszív lenne velem, azzal a hirtelenséggel véget is érne a házasságunk."


Akkor neked sem jelenthet túl sokat a házasság... :(

2013. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

# 26

Aham, tehát a bizalom az szent, de ha a férjed hirtelen a megszokottnál eltérő módon viselkedne, akkor rögtön otthagynád?

Érdekes...

2013. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!