Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan érzésem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bea@ kérdése:

Van egy olyan érzésem hogy a párom csal engem. Szoktak neki üzenetei jönni amiket azonnal kitöröl. Hogyan tudnám átirányítani az ő sms-eit az én számomra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 14:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

"#21, na és mi van akkor, ha valaki - mint én is - pont azt nem tűri, hogy ellenőrizgessék? Pech, gondolom..."


Gondolod, hogy a párod a tudtodra hozná, hogy ellenőriz? :D

2013. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"29- ezt kikérem magamnak! Nekem az emberi jellemvonások jelentenek sokat. Ha valaki nemtörődöm, agresszív, türelmetlen a másikkal, és ennek nincs valami könnyen magyarázható oka, akkor bizony megrendült a kapcsolat.

Ha te így szeretsz élni, elfogadom, de lövésed nincs milyen egy valódi, kiegyensúlyozott és szoros kapcsolaton alapuló házasság. Abba ezek a tünetek SOHA nem férnek bele, akárhogy rángat az élet."


Csakhogy az élet nem ilyen egyszerű. A gondok, változások nem mindig magyarázhatóak meg könnyen. (és itt most nem pont a félrelépésről beszélek)

Hogy a házasság milyen, arról valóban nincs fogalmam, de az életről van némi kis sejtésem. Egyszer voltam naiv, többé nem leszek.

De sose kívánom, hogy megtapasztald. Én is addig voltam boldog, amíg úgy gondolkodtam, mint te. :)

2013. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
#4 "Gondolod, hogy a párod a tudtodra hozná, hogy ellenőriz?" nem gondolom azt, hogy ilyent tenne, mert egyfelől megbízom benne és tudja, hogy mi a hozzáállásom ezekhez a dolgokhoz, másfelől meg minek tenné, minek fecsérelné az amúgy is örökösen kevés idejét, energiáját tök értelmetlen dolgokra, amin legfeljebb csak veszíthet?
2013. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

42- sajnálom, hogy rosszul választottál. Igazából nem értem, amit írsz, biztos megvan a története...

Szerintem tartsd szem előtt, hogy vannak olyan húzások, amire nem lehet semmiféle elfogadható magyarázat, ok, vagy indok.

2013. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!