Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan érzésem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bea@ kérdése:

Van egy olyan érzésem hogy a párom csal engem. Szoktak neki üzenetei jönni amiket azonnal kitöröl. Hogyan tudnám átirányítani az ő sms-eit az én számomra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 14:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Ajánlom nektek ezt a könyvet a féltékenységről: [link]

Sokat lehet belőle tanulni.

2013. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, itt nem féltékenységről van szó! :D Hanem arról, hogy senki nem szeret átcseszve lenni. Mai napig úgy vagyok vele, hogy aki szeret az marad, akit pedig el lehet vinni azt vigyék is francba, de akkor rajtam ne élősködjön!
2013. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
És nektek hogy esne, ha párotok kutakodna a telefonotokban, email-ek közt, egyéb helyeken?
2013. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

29- ezt kikérem magamnak! Nekem az emberi jellemvonások jelentenek sokat. Ha valaki nemtörődöm, agresszív, türelmetlen a másikkal, és ennek nincs valami könnyen magyarázható oka, akkor bizony megrendült a kapcsolat.

Ha te így szeretsz élni, elfogadom, de lövésed nincs milyen egy valódi, kiegyensúlyozott és szoros kapcsolaton alapuló házasság. Abba ezek a tünetek SOHA nem férnek bele, akárhogy rángat az élet.

2013. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
#21, na és mi van akkor, ha valaki - mint én is - pont azt nem tűri, hogy ellenőrizgessék? Pech, gondolom...
2013. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

34-es, egyetértek veled.

És abban is igazad volt, hogy az agresszivitást nem szabad eltűrni egy kapcsolatban.

2013. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
30- u.a.
2013. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudjátok engem sose zavart, ha a párom a telefonomba belenézett. Meg se kérdeztem miért tette, no meg ő se ha én felvettem a telefonját. Soha, semmilyen titkolni valóm nem volt előtte, így nyugodtan belenézhet bármibe. Nem csak az számít, hogy a párunk bízik-e bennünk, hanem az is, hogy mi magunk megbízhatóak vagyunk-e. Mert ugye csak akkor várhatjuk el a bizalmat, ha igen.

Viszont nincs álomvilág, és sajnos nem a becsületességükről híresek az emberek, így nem várhatjuk el, a vak bizalmat, és nem is ajándékozhatunk meg vele senkit.

Nem vagyunk egyformák. Az én bizalmamat ki kell érdemelni. Erre pont jó, hogy bármikor belenézhetnék a telefonjába, tudom a jelszavait, ő is az enyémeket. Pont azért, hogy ha valamelyikünk meginogna, ne agyaljon, hanem győződjön meg a félelmei ellenkezőjéről.

Az elmúlt évekbe talán ha kétszer néztem rá a dolgaimra. Nem agyaltam bele magam hülyeségekbe, vitatkozni sem volt min.

Itt valaki írta a beteges féltékenységet. A túlzott ellenőrzés pont olyan káros , mintha egyáltalán nincs kontroll. Egyik se jó!

2013. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
38-as Teljesen igazad van!Természetes,ha szeretünk valakit féltjük is. A vak bizalom is lehet olyan rossz,mint a beteges féltékenység,miért ne nézhetnénk meg egymás dolgait? Egy kapcsolatban muszáj szűkűlni az intim szféránknak, Ha különböző titkok vannak,ott nincs bizalom,mely a későbbiekben még jobban csökkenhet,és aztán vége....
2013. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

#38 "A túlzott ellenőrzés pont olyan káros , mintha egyáltalán nincs kontroll." - szerintem a kontroll ténye önmagában sértő dolog egy párkapcsolatban... persze, nekünk is elől hever a telefonunk, meg persze, mi is tudjuk egymás email-címeit általában jelszóstul, bár ez utóbbi már nem igaz a munkahelyi címek esetében persze... És ha szükség van rá, nyilván fel is vesszük, bele is nézünk, de soha nem a kontroll szándékával, hanem pl. mert a másik kéri... vagy mert kell egy szám, vagy ilyesmi.


Rá kellene már jönni, hogy a kontrollálgatás a másik megalázásán túl semmire sem jó, ha valaki nagyon titkolni akarja egy kapcsolatát 10 perc alatt regisztrál egy másik mail-címet, szerez egy másik kártyát a mobilhoz, csinál egy másik profilt a közösségi oldalakon, Skype-on.

2013. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!