Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Vélemények?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt a barátommal. 7 hónapig gyönyörű volt minden, de most ebben az egy hónapban nagyon megváltozott.. És többször is vitatkozunk. Tegnap este is, mert szóvá tettem, hogy októberben egy olyan hét nem volt, hogy ne ment volna el bulizni. Én megértem, hogy ki akarja élni magát nem tartom vissza. Ha iszik nem érdekel csak tudja hol a határ. Ha cigizik nem érdekel, de az már igen, hogy 3* megkérdezem és mind a 3* a szemembe hazudik. Nem értem, hogy mi a gond. Meg.. mostanában a szex terén más. Folyamatosan engem akar. És mikor mondom neki, hogy nem akarom akkor megsértődik. És nem hiszi el, hogy nem akarom. Este megbeszéltük úgy ahogy, de ismét ment valahova.. de az sohasem jut eszébe, hogy hétvégén elmenjünk vhova. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni..:(
2009. nov. 5. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az ő helyében szakítanék veled. Ha szexelni akar veled elzavarod. Azt mondod, hogy megérted, hogy elmegy bulizni, de ezért vitatkozol vele. Ne csodálkozz, ha nem akar elmondani neked semmit, mert te veszekednél vele emiatt. Mondjuk kezdetnek le is feküdhetnél vele.
2009. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele megbeszélni, ha nem megy szakíts vele. Találsz jobbat.
2009. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben szakítanék veled. Ha ekkora f@sz akkor megérdemli..mer most ha jól értem kb lesz@r és csak dugni akar..
2009. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek írom. Lefekszek vele nem azzal van a baj. Csak az már zavaró, ha már 4* akarja.. Az már nekem is rossz. Am nem vitatkozok vele mindig. Most törtem ki. És az, hogy van, hogy engem meg nem visz sehova.. Mindig otthon punnyadunk. Ha szólok neki akkor is.. Mondván ő fáradt..
2009. nov. 5. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
később szarabb lesz sztem most lépj ki ebből..
2009. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!