Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 25, a barátom 27 éves, 4 éve vagyunk együtt. Eddig rendes, normális, tisztességes ember volt. Mostanában viszont rossz baráti körbe keveredett. Dolgozni sincs kedve menni. Eddig semmit nem ivott, mostanában viszont egyre többet sörözik, és a többi... És azt hiszem más dolgokba is bele keveredett. Mit tegyek? Egyáltalán mit tehetek?
2011. okt. 19. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hagyd ott. nem érdemes küzdeni érte. én megtettem egyszer és ráment az egészségem. nem bezsélve arrol hogy a rossz dolgokba belekeveredés rád is kihat és vezsélybe sodorhat. értsd pl. ha valami nem tetszik a rosszfiuknak simán zsarolhatják a pasidat veled.

ha otthagyod azáltal érezteted vele garantáltan hogy ez neked igy nem megy.én nem hinnék benne hogy egyhamar kilábal belöle. én már nem bizom iylen emberekben. egyszer elég volt.

2011. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval csak előtte szólnék neki hogy változtasson és legyen minden a régi és ha nem akkor fejen is állhatsz nem vagy neki annyira fontos hogy miattad ésszerűen gondolkozzon.
2011. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Induljunk ki abból, hogy az emberek nem változnak. Próbálj vele elbeszélgetni, hogy mitől változott meg a helyzet. Otthon minden rendben, mint az elején? Ha eddig rendes ember volt, nyugodj meg, most is az, csak talán valami problémája van valahol.
2011. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En eloszor is le ulnek vele megbeszelni a dolgokat mit miert csinal,.persze finoman ne hogy azt hidje hogy korlatozni akarod ,.aztan ha tovabbra is folytatja a pialast es a rossz tarsasag oromeit akkor lecke gyanant el hagynam csak ugy kivancsisagbol hogy meddig birja nelkuled es hogy melyik fontosabb neki ,.te vagy a zullott elet,.ne vard meg amig rosszabodik a helyzetetek ,.akar meg agressziva is valhat a rossz tarsasag miatt,.mielobb keruld el ezt,.tedd probara ,.en 6 evet dobtam el pontosan ez miatt ,.eloszor jott a pia nem dolgozom stori ,.haverok es vegul a nok,.remelem nalatok nem ez a helyzet fog bekovetkezni ,.az utobbira gondoltam ,.23N
2011. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Ment a zöld kéz! :)

Megfogadom amit írtatok, először megpróbálok beszélgetni vele... És ha nem megy... :( Nagyon rossz ez így. Én nem ebbe a férfibe szerettem bele.

2011. okt. 19. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Engem 13 évig hülyített, hogy megváltozik. De amikor munka után a haverokkal mentek a kocsmába és egyéb helyekre, érdekes módon a nekem tett igéreteit rögtön elfeledte.

Akármit is mond (ha leültetek megbeszélni), azt figyeld, hogy mit tesz! És az alapján dönts. De szerintem, ha már túl van azon a szinten, hogy képtelen kiválni a társaságból, ne sokat remélj, inkább előbb lépj ki, mint később.

2011. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden választ! El sem hinnétek mennyit segítettetek! :)
2011. okt. 19. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!