Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Nektek hogy esne?

Figyelt kérdés
Tehát lassan 7 hónapja járunk. A hatodik hónaptól távkapcsolat lett, de egész jól megy. Szeretem és ő is engem úgy látom :D és 19 évesek vagyunk. Én egyetemen vagyok, ő dolgozni kezdett, elég kemény, sokszor reggeltől estig kell dolgozzon, azért késő délután vagy este szokott felhívni és lefekvés előtt. A tegnap is felhívott nem volt semmi baj, hülyültünk majd mondta, hogy akkor hív lefekvéskor. Hát nem hívott, Én hívtam de nem vette fel. (Azt kell tudni, hogy mondta, hogy éjjel 3 körül kell menjenek egy távoli városba a munkahelye miatt.) Azóta sem jelentkezett, bár ilyenkor szokott hívni, de még sehol semmi. Ritkán volt ilyen, hogy nem hívott fel(főleg ha megígérte), akkor meg azért mert nagyon kiütötte magát egy kanbuliba. Nekem kicsit rosszul esett, szerintetek mi a fene ez az egész? Nem tudom hova tenni...Ti erre hogy reagálnátok?
2011. okt. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Várd ki, hogyha jelentkezik, mit mond. Lehet, hogy van valami teljesen banális elfogadható oka, hogy nem hívott. Mi (nők) meg túlpörögjük, már rémeket látunk és fantáziálunk, mi lehet a baj.


Szerintem várd meg az ő mondanivalóját! Ha látta, hogy kerested, úgyis visszahív előbb-utóbb.


Mi úgyis csak találgatni tudunk, és azok közt tuti olyan is lesz, amit nem szívesen hallanál.

2011. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy írok neki egy sms-t vagy valami de nem akarok túl tudjátok milyennek tűnni, de rémálom várni...
2011. okt. 21. 18:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Na felhívtam, mert aggódtam, hogy vmi baja lett, de látom szar ötlet volt. Azt mondta, hogy elfelejtett felhívni s fáradt volt, és éjjel mentek stb. Nekem ez szarul esett...eléggé, főleg, hogy közbe mondta hallottam hogy nevet a munkatársa, és ő mondta, hogy ne kacagjon. Na mind1...
2011. okt. 21. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezen ne akadj ki, ha hajnali 3-kor kéne dolgoznom, én is fáradt lennék és nem hiányozna az aggodalmaskodás. Ha meg a munkatársa ott van mellette, nem is lehet normálisan beszélgetni.

Biztos neked is volt már olyan napod, hogy még a szerelmednek sem tudtál annyira örülni, mint alapesetben.


És nehogy túlkombináld a mai esetet és utána ezzel csesztesd napokig!

2011. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem, csak hogy én fél 1-kor hívtam, mikor ő ígérte meg, hogy hív és egészen másnap estig sem jelentkezett semmit most is én hívtam...Ez sem durva?
2011. okt. 21. 21:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz most is dolgozott, de annyi ideje nem volt hogy felhívjon két percre, vagy egyre miután én hívtam?
2011. okt. 21. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az ő szemszögéből nézzük (és jóindulattal), akkor nem tett semmi rosszat. Kicsit figyelmetlen volt valóban, de szerintem nem is értené meg, hogy ezzel megbántott téged. Annyit mondhatsz neki persze, hogy rosszul esett, de ne ragozd túl.

Megértelek téged, de nem ezek az igazán nagy bajok egy kapcsolatban. Ezek sem kellemesek persze, de ne akard rögtön belelátni, hogy valami nem stimmel az ő részéről és így fejezi ki. Illetve van olyan pasi, aki így jelzi tudattalanul, hogy lanyhul az odafigyelés, a szerelem, de ne ebből induljunk ki rögtön. Ismered a barátod, észrevetted volna, ha baja van veled.


Ne idegeld magad, majd ha rendszeresen eljátssza ezt veled, akkor persze, "menj neki", de így olyan felesleges esetleg megsértődnöd.


Te ismered a kapcsolatotok, tudnod kell, hogy érdemes -e túlreagálnod.

2011. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!