Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egyetemista lány járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemista lány járna egy szakmunkás festő fiúval?

Figyelt kérdés

Manapság nagyon sokan járnak egyetemre, fősulira úgyhogy ha megismerkednék egy lánnyal akkor megvan rá az esély hogy egyetemista és lenéz mert én nem jártam egyetemre.

Érettségim van csak meg egy szakmám.


2013. szept. 20. 19:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem keresek rosszul az igaz de azért a pénzért meg is kell dolgoznom és mindig tiszta festék vagyok.


Én nem mondanám magam műveltnek, nm érdekelnek a könyvek.

viszont nem vagyok olyan mint a legtöbb szakmunkás, én nem cigizek és inni is csak buliba. Igazából ahogy észrevettem a koleszos egyetemisták a legnagyobb alkeszek :DD

Nem nézem felsőbbrendű lényeknek az egyetemistákat de olyan büszkén mondják hogy ők melyik egyetemre járnak és szinte mindig szóba kerül ez. Arról meg nem esik szó hogy ki hol dolgozik. Úgy vettem észre hogy manapság divat egyetemre járni.

2013. szept. 22. 08:44
 12/14 lökött lány válasza:

Ebben van valami ;-) De én is, bocsi, nagyon büszkén szoktam harsogni, hogy egyetemre járok, mert a szakmámat, amit tanulok nagyon lenézik, így ez az egyetlen aduászom, no meg persze, hogy baromira szeretem a szakmám ;-)

De sose néznék le senkit

2013. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Simán járnék Veled, ha úgy adódna. Attól, mert nekem diplomám van, manapság a szakma sokkal értékesebb, többet ér. Az emberi értékeket nem az iskolai végzettség határozza meg.
2014. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ha intelligens, okos, művelt srác vagy, akinek jó humora van, lehet egyetemista barátnőd. Miért ne? De soha ne éreztesd a lánnyal, hogy kevesebbnek érzed magad emiatt, mert neki diplomája van. És legyen benned hajlandóság a fejlődésre! ezt úgy értem, hogy pl. idővel próbálj önállósulni, tehát legyél vállalkozó, ha esetleg még nem vagy az, és mutass érdeklődést a lány érdeklődési köreire is. Ha lány pl szeret színházba járni, menj el vele, és beszéld is meg vele a látottakat. egyébként mivel van érettségid a szakmád mellett ,nem szakmunkás vagy!


egy joghallgató lány (26)

2014. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!