Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk tényleg nehezebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg nehezebben lesznek szerelmesek? És ha szerelmeseklesznek nehezen válnak meg a párjuktól?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem igaz ez az egész, de ezt hallottam, hogy ugyan ellehet csábítani egy srácot, de szerelmes nagyon nehezen lesz és ha az lesz akkor nehezen engedi el a szerelmét. Ez mennyire igaz?
2009. nov. 5. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy általános vélemény. van aki könnyen esik szerelembe férfi lévén és van aki nehezen. azaz nehezen mutatja ki, hogy szereti azt az illető nőt. de ez fordítva is így van. az a jó, hogy különböző típusúak vagyunk. :)
2009. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy a fiúk nehezebben engedik el azt, akit igazán megszerettek és az is ritka, akit úgy meg tudnak szeretni. Azt, hogy mennyire könnyen lesznek szerelmesek, azt nem tudom, szerintem egyénfüggő is, de sok az olyan, aki azt vallja, hogy szerelmes, aztán meg lerendezi a dolgokat annyival, hogy csak egy kaland, fellángolás volt. Meg viszonyításképp idővel az ember lányának is egyre több idő kell ahhoz, hogy szerelmes legyen, nekem ez a tapasztalatom.
2009. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!