Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalt már meg a párotok?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy csak csók történt. Mikor megtudtátok visszafogadtátok?Mennyi ideje jártatok mikor megtette?Ja és mindenekelőtt hogyan estetek túl rajta?

Kort és nemet is légyszíves


2009. nov. 5. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla -...-


L/24

2009. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen.igazából annyira bele voltam esve, h nem tudtam szakítani.3 hete jártunk. láttam rajta hogy valami gond van..aztán 1 hét múlva szakított.

18f

2009. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2és fél éve járunk a párommal.Szájra pusziról meg ölelésről tudok,akkor kb 5 hónapja jártunk és őszintén szólva nem volt vmi felhőtlen a kapcsoltaunk,mert én nem voltam biztos az érzelmeimben és eléggé hideg voltam vele.Megbocsátottam, mert tudtam hogy lényegében tehetek róla,de ez attól NEM MENTSÉG!Meg kellett volna beszélnie velem,csak félt h kidobom,mert én akkor eléggé szakítani akartam.Egyébként ez most derült ki egy hónapja,a megbocsátásban az is segített h már nagyon szeretem,hisz két és fél éve vele vagyok:)De ettől többet nem tűrnék, a megcsalásra tényleg semmi de semmi nem mentség,még az sem ha valaki szenved a párja mellett,akkor szakítson.....21/L
2009. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok róla hogy megcsalt-e.Remélem nem.

L/22

2009. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát szerettem nagyon és megbocsátottam neki de soha nemtudtam tul tenni magam rajta mert mindig bennem volt h az a másik lány jobban kellett neki mint én. és ha egyszer megbocsájtassz akkor többször is megfogja tenni:S saját tapasztalatból mondom
2009. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy csók az semmi, ha érzelmeket nem visz bele. Ha pedig érzelmek vannak benne akkor már egy pillantás is lehet szörnyű.
2009. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
a csók nem megcsalás, de végülis a dugás sem az feltétlenül. a lényeg, hogyan történt, és hogyan kommunikálja a másik, és mik voltak az indítékok. ha csak jól akarta érezni magát, és nincs a sztoriban érzelem, ha tudja hová tartozik, nincs gond.
2009. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg lehet bocsatani,de ahoz meg kell az illetonek erdemelnie.ha a megcsalt fel nem tudja feldolgozni,felesleges folytatni.

De ha a megcsalas ugy tortent hogy erzelem is volt benne akkor a megcsalt fel NE AKARJA folytatni.

En velem tortent ilyen es fajdalmas, de minden a jovon mulik es a megcsalo viselkedesen(tenyleg megbanta e vagy sem...) 26F

2009. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem.

vagyis nem tudok róla, de bízunk egymásban.

2009. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!