Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

Elhagynátok a párotokat, ha végig kéne néznetek ahogy szenved. Ha utálják a szülei és meg akarnak szabadulni tőle (mert nincs pénz két gyerekre), valamint gyógyíthatatlan szívbeteg.

Felajánlottam a páromnak, hogy nyugodtan keressen egy olyan lányt, akivel nincs ennyi baj...


Ti mit tennétek?


Mennétek vagy maradnátok?


19/L


2013. szept. 21. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen hülyeség már... ha igazán szeret, akkor kitart melletted ilyen helyzetben is.
2013. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy áll hozzád a párod?mióta vagytok együtt? mondta hogy szeret téged? vagy csak veled van?
2013. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs jó döntés.Csak olyan amikor a szívére hallgat az ember.

Mind2 komoly nyomot hagy az ember életében :(

2013. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szert és segíteni akar.

Én vetettem fel neki, hogy elengedem, menjen, mert látom rajta, hogy fáj neki, hogy nem tud rajtam segíteni.

Rossz neki látni, ahogy szenvedek.

Szeretem, ezért ajánlottam fel neki, hogy válasszon könnyebb utat.

2013. szept. 21. 11:28
 5/9 A kérdező kommentje:
*szeret
2013. szept. 21. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak magamból indulok ki, de bármennyire is rossz, ha szeretek valakit, akkor kitartok mellette ameddig csak kell. Úgysem lennék képes otthagyni, hiába "ajánlaná fel".
2013. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép gesztus volt felajánlani.De bántó is :(
2013. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rettegek, ha sokszor lát sírni, ha a szeme láttára esek össze (betegség miatt), kiábrándul, mert nem vagyok olyan mint a többi lány...hanem gyengébb...
2013. szept. 21. 11:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fog ilyen történni.Ettől ne rettegj.

itt a probléma az,hogy ha látja ahogy felemészt a betegség.Azért őt is eléggé összefogja törni

2013. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!