Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok mi az ami egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok mi az ami egy csajnál még a belefér kategória? Gondolok mind belsőre mind külsőre!

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
2013. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az olyan tulajdonságok, ami mellett még összejönnétek vele.
2013. szept. 21. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz tulajdonságok?
2013. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom konkrét pédákra tudnék válaszolni ez így egy regény lenne
2013. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen, rossz tulajdonságok.
2013. szept. 21. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy videojátékos vagyok, de manapság már nem igazán köt le egyik sem, úgyhogy szerintem együtt tudnék élni olyan nővel, aki nem szereti őket.
2013. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Ez egyénenként változik. Ha egy csaj tele van olyan tulajdonságokkal, amik nem szimpatikusak, akkor nem jön be. Ha alapvetően szimpatikus, néhány rossz tulajdonsággal, akkor az lehet olyan kombináció, hogy kifejezetten tetszik. Ez nem listázás kérdése, hogy mi a Tedd meg Ne tedd. Ha valaki összességében mindennel együtt szimpi, akkor jöhet.
2013. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!