Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy együtt legyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy együtt legyünk végre?

Figyelt kérdés
SZóval az van hogy van egy pasi,törődik velem, megbízunk egymásban, le is feküdtünk már, és úgy érzem szeretem, de nem járunk...Az ok amit ő mondott hogy 2 órára lakunk egymástól ezért ő nem tud mindig jönni...most mit tegyek? szerintetek kellek neki? kihasznál? nem tudja eldönteni mit akar? nem ertem!!!!! SEGITSETEK!!!! :/
2009. nov. 5. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
JHajj és a masik ok hogy általában csak hétvégén talizhatunk....17/l
2009. nov. 5. 19:34
 2/7 anonim ***** válasza:
a 2 óra nem ok azért, hogy ne találkozzatok esetlegesen sűrűbben. mi is 40 km-re lakunk egymástól és ahogy az időnk engedi találkozunk. van, hogy tőlem megy dolgozni. esetleg van más neki ott ahol ő él és ezért csak (bocsi érte) tartalék vagy neki, de lehet az is nem tud döntést hozni. beszélj vele erről ha tudsz. 29/N
2009. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha kerdezek valamit tole nem ugy fog kijonni mintha megkerdeznem h nah eldontottede h akarsz velem lenni? es nem akarom siettetni.....félek h elveszitem...:(
2009. nov. 5. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem mond el neki mi van... és jobb ezt a kérdést neki feltenni mint itt gyötrődnöd

majd avass be

Pussz

2009. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KOszi...:) beavatlak..:) pusy
2009. nov. 5. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
meg lenne egy kerdesem...mit tegyek ha megszerettem a fiut de nem jarunk csak sex...nap mint nap beszelunk...mindig edimnek, bogaramnak, kedvesemnek stb hiv .....ugy erzem erdeklodik irantam....de nem akarja h egyut jarjunk mert nem lenne jo a tavkapcsolat...nos en megszeretnem neki mondani h szeretem es fejezzuk be e sex kapcsolatot mert nem akarom h megbantson...de ezt ugy szeretnem megmondani h valahogy rajojjon h engem akar...vagy legalabb felfigyeljen arra h bant ez az egesz engem...segisetek....fontos....szeretem!!!!!! :X:(
2009. nov. 5. 20:29
 7/7 anonim válasza:
semmit.ugyanis nem kellesz neki eléggé..tudom, hogy szar, de szerintem te is tudod, hogy ez a válasz
2010. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!