Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam a barátom elvesztését feldolgozni?

Figyelt kérdés
Egy hete elhunyt a párom, hirtelen szívmegállásban és 19 évesen, előtte napon még együtt voltunk, reggel kapom a hívást hogy elment. Másfél évig együtt voltunk, én egy zárkózott személy vagyok és pont mellette tudtam önmagam lenni, benne bíztam a legjobban, neki mondtam el minden bánatomat és boldogságomat.. És bármilyen furcsa is később nem akarok más mellett lenni, voltak már más kapcsolataim de ő volt az igazi.. És úgy érzem még mindig hozzá tartozom.. L/18

2013. szept. 21. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :(
2013. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt csak az idő tudja begyógyítani!

Részvétem! :(

2013. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is részvétem a történtek miatt! Először is, az a legfontosabb, hogy megnyugodj egy kicsit, utána el kell foglalnod magad más dolgokkal, például tanulással, stb. Akármilyen nehéz ez, de az élet megy tovább!
2013. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Részvétem, volt ennek valami előjele?
2013. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ameoland ***** válasza:

Én mikor elvesztettem valakit,aki hasonlóképp ennyire fontos volt az életemben, minden erőmmel arra koncentráltam,hogy ha nem lett volna, kevesebb lennék. Másfél év? Most borzasztóan fáj? Jobb lett volna, hogyha meg se ismered?

Nem fájna, de nem lenne másfél boldog éved ami esetleg felnyithatja a szemed arra,hogy amit adott az egy kulcs. Kulcs arra,hogy amit ő előhozott fáradtságos munkával, amiért szeretett,azt láthassa más is. Hogy miért vagy különleges. Ha visszazuhansz önmagadba, netán még jobban, akkor ezen a Földön elkövetett cselekedeteit teszed semmissé. Mintha nem is létezett volna. Ne új kapcsolatra gondolj. Először ezt tisztázd önmagadban,hogy a fájdalom haragvó tengerébe be tudsz e lopni egy kis napfényt.

2013. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Őszinte részvétem!

Meg tudom érteni mit érzel, gondolsz. Hisz ilyenkor az emberben összedől minden, nem találja helyét. Ez természetes, hogy most nem is tudnál másra gondolni. De ahogy az előttem szóló is írja, csak az idő segíthet.

Elhiszem,hogy nehéz, de valahogy foglald le magad. Tudok egy tippet adni. Lehet babona vagy sem, de hallottam több helyről is, filmben is, hogy aki enyhíteni akarja fájdalmát, írjon egy levelet az illetőnek, párjának, elég akár egy szó is, és el kell égetni, a szél pedig széthordja a hamut. Ez után könnyebb lesz elviselni az egészet, feldolgozni. Senki sem tudhatja mit hoz a holnap. Légy erős :)

2013. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Részvétem, sajnálom:( Nem tartozik rám, de megkérdezhetem, hogy TheJustMathew youtubeosról van szó?
2013. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd lesz más. Ne rinyázz!
2013. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!