Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Féltetek/féltek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Féltetek/féltek az első csóktól?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és tudtommal a legtöbb csaj (ha nem mindegyik:D) nagyon izgul az első csók miatt, én is így vagyok vele, még nem estem túl rajta, na mind1, ez most itt nem fontos:D

Csak arra lennék kíváncsi hogy a fiúk hogy vannak ezzel?:)


2009. nov. 5. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én pont betöltöttem a 18-at, mikor elcsattant. Igazából az elején csak szájra puszi volt... Majd egyszer csak rászántam magam és átdugtam a nyelvem :D Annyira nyalogatta a számszélét, ugye célzásból... :P


20/L

2009. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az első csókon meg úgy a csókon általában nem lehet mit elbaszni szerintem :D

Én nem izgultam, csak úgy megtörtént. :)

Szerintem te se parálj, ha olyan helyzetben vagy !!

Üdv: tomee* 16F

2009. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már "valami"...még általánosban valakivel kipróbáltam, de az béna volt... olyan semmilyen volt, szóval még csak meg se lepődtem, vagy bármi jó érzés.


Szóval, én inkább az első igazi, szenvedélyes csókra vágyom. Eddig nem volt meg, de nem is sietem el.


Én előre megterveztem, hogyan fogom, és ilyenkor úgy is szokott lenni.


Mivel első csók, mindenképpen lassan, gyengéden, lágyan fogom csinálni. Az az igazság, hogy én érzem, hogyan lenne jó.


21:54-nek néhány tipp, csak hogy mindenképpen nyeregben érezd majd magad.


- Ne figyelj rá görcsösen, hogy jól csináld, inkább élvezd a pillanatot, és cselekedj ösztönösen!

- Hagyd a lányt levegőhöz jutni, ne "nyomd össze" az orrát az arcoddal.

- Csók közben egyik kezeddel simogasd meg a lány arcát, haját.

- Először csókolózz csukott szemmel, hogy jobban tudj az érzésre koncentrálni, de aztán próbáld ki azt is, hogy nyitott szemmel a lány szemébe nézel közben!

- Miközben csókolózol, ne mozgasd túl sokat, vagy túl gyorsan a fejedet.

- Ne fogd meg a kezeddel úgy a lány fejét, hogy ne tudja mozgatni.

- Ha a nyelvedet a lány szájába dugod, ne mozgasd úgy, mintha ételmaradékot keresnél.

- Soha ne nyomd túl erősen a szádat a lányéhoz!


16/f

2009. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21:54 vagyok: kössz
2009. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12:44 Azt hiszem ezek mindenkinek jó tanácsok :)
2009. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!