Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol vagy ez így a normális? /fiú/

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel kb. 5 hónapja vagyunk együtt, és úgy érzem hogy elhanyagol olyan szempontból, hogy nem ölelne meg, nem csókolna meg magától. Ezeket mindig nekem kell megtennem. Ezt most el is mondtam neki, és most magát okolja. Mit tegyek? Én nem akarom hogy ezeket a dolgokat kényszerből csinálja, nekem sem kell ezt senkinek mondania, hogy tegyek meg. Segítsetek!!!
2009. nov. 5. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ölelgesd, puszilgasd, mondd hogy te ezt mennyire szereted, és akkor talán észbe kap, hogy neki is kéne tennie valamit az ügy érdekében! Ha mindenképp hajthatatlan akkor le kéne ülni vele, és az elején kideríteni, hogy esetleg már nem érez irántad semmit!
2009. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld kevesebbet azt, amiből többet szeretnél kapni tőle. Ha megkapod, akkor örülsz, ha nem, akkor dobod. Így nincs kényszer.

De hidd el, ha beszélsz is vele erről, akkor se fogja szerintem kényszerből csinálni. Egyszerűen akkor sem fogja csinálni, ha megkéred rá. Eddig sem tette, most miért kéne neki? Ezért ajánlom az első megoldást.

2009. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jahh gondolkoztál azon h lehet h veled van a baj? mert lehetséges azis..

én nem tudom h milyen a barátnőd de én úgy vagyok vele hogyha valakit szeretek akkor azt ki is mutatom..

de pl utálom ha megállunk valahol és fogni akarja a kezem, lehet h azért utálom mert olyankor nem érzem magam "szabadnak"

tedd próbára h szeret-e? csinálj egy új msn-címet meg egy adatlapot is valamelyik közösségi oldalon ,rakj fel egy két képet h hihetőbb legyen h te valaki vagy.. nem csak kamu és udvarolj neki szerintem h eltudod csábítani akkor dobd a gányba a csaj..

2009. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha szóltál Neki és mostmár puszilgat kimutatja amit érezz akkor nem kényszerből teszi..akkor lenne gond ha nem változzna semmit (: egyik kommentelőnek igaza van " ha te kevesebbszer ölelgeted stb" lassan majd hiányolja

sok szerencsét .szerelmet stb ^^

Wite..

2009. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!