Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy egy párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy párkapcsolat, ha az élettársamnak csak fiú barátai vannak?

Figyelt kérdés
Én bízok benne de ezzel kapcsolatban kétségeim vannak.
2013. szept. 22. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
És ennek milyen hatása van a párkapcsolatra? Gondolom fiúsabb lány, ezért vannak fiú barátai. De neked a barátnőd, és ha jól értem eggyütt laktok
2013. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából működni épp működhet, de tény hogy szar dolog. Az én barátnőm se tudott soha kijönni lányokkal, és mindig tartott a friendzoneban pár madarat, azok pedig egyértelműen nyomultak volna, és nem volt épp kellemes a tudat. A fiú-lány barátságban nem hittem soha, szóval ha a barátnőd nem is, akkor a srácok szerintem nem közömbösek.
2013. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egésznap a barátaival cheatelget társkereső oldalakon.

Ez az ami gyanús nekem mindamellett, hogy idézőjelben sumákban ( telefonról ) úgy hogy ne láthassam.


Ha az anyját beavatnám mindebbe segítséget kérve vajon milyen eredmény lehetséges?

2013. szept. 22. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de az anyjának mi köze van hozzátok? Azzal annyit érnél csak el hogy a csaj kirakná a szűröd, és teljes joggal.

Nem hallottad már hogy a mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. Minél jobban kapálózol ez ellen a csaj annál inkább nyomni fogja. Így 2 lehetőséged van, vagy lenyeled a dolgot, és elfogadod hogy ez van. Vagy ha annyira zavar hogy úgy érzed ezzel nem tudsz együtt élni akkor szakítasz te mielőtt teljesen felőrölné az idegeidet ez a helyzet.

De ha mutert bevonod azzal rosszabbul jössz ki mint bármivel.

2013. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!