Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy csak akkor tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy csak akkor tudnám elfelejteni az exem ha összejönnék valaki mással de már jó ideje próbálom és nem jön össze semmi mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Hol tudnék ismerkedni? Olyan sok ismerősömnek lett nyáron párja nekem meg semmi pedig nem ülök otthon de egyszerűen nem tudom mért nem találnom meg és már nagyon egyedül érzem magam.
2013. szept. 22. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
légy nyitottabb
2013. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok..
2013. szept. 22. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában a kapcsolatok nem akkor jönnek mikor mi akarjuk.

Hanyagold a témát töltsd ki az életed valami mással.


Más nem feledteti veled az exet, ez önámítás. Max elvonja a figyelmed.

2013. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj levelet! ;)
2013. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nokomment ***** válasza:

Nekem az első kapcsolatom 6 évig tartott, egy fél év kellett a szakítás után, hogy elkezdjek továbblépni.

Október végén lesz 1 éve.

Én is őrlődök a magányban. :/

26/F


Kitartás! :)

2013. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj privátot:)
2013. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!