Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is gyanús?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok együt a barátommal. 3 hete folyamatosan lemondja a találkozókat,alig talákozunk.Másnak is gyanús? Ebből már csak szakítás lehet? Értelmes válaszokat várok.Köszönöm 22/L 24/F
2013. szept. 22. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
hát elégé gyanus :/
2013. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevés az információ. Ebből bármire lehet következtetni, szóval kérünk több infot.
2013. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyanusnak gyanus...
2013. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hét után nekem már nem gyanús lenne,hanem cselekednék.De nem tudjuk az előzményeket.Velem is volt már ilyen,hogy egy darabig nem találkoztunk,de én tudtam az okát.Te vagy vele,és itt kérdezed?Mások honnan tudnák?Valami előzménye kellett,hogy legyen.
2013. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Várj! A 6 hétből 3 hetet nem is találkoztatok? Akkor hogy lehet ezt kapcsolatnak hívni? Szex volt? Hogy váltatok el legutoljára?


Jelen helyzetben elég szakításszaga van.

2013. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!