Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még helyre lehet hozni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még helyre lehet hozni vagy már esélytelen?

Figyelt kérdés
Majdnem egy fél évvel ezelőtt szakítottam a barátommal,mert úgy éreztem hogy nem szeretem. Ezt pár héttel később meg is bántam,és azóta nagyon hiányzik.Remánykedtem hogy hátha majd elfelejtem vagy valami,de már több hónap eltelt,de még mindig semmi. Szerintetek érdemes lenne megpróbálnom beszélni vele vagy már mindegy? (biztos hogy nagyon megbántottam,faceről törölt,nem köszön,levegőnek néz stb..)
2013. szept. 22. 19:44
 1/5 anonim válasza:
Nincs veszíteni valód.
2013. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor pár héttel később kellett volna megtenned a megfelelő lépéseket, most már szerintem késő. De mivel úgysem veszíthetsz semmit, egy próbát azért mindenképpen megér.
2013. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De szerintetek még van esély hogy szeret? Bár akkor biztos nem nézne levegőnek..
2013. szept. 22. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj rá!
2013. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az nem gáz ha úgy írok rá hogy már nem ismerősöm facen?
2013. szept. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!