Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a két fél nem ismerte egymást személyesen sokáig, de neten jól kijöttek, bár volt, hogy megszakadt a kapcsolat. Élőben is tök jól megvannak egymással, de nem lehetett volna annyi találkozó, amivel egy kapcsolat fenntartható, így hát...az egyik fél egyáltalán nem is szereti a másikat.

Ha egymás közelében lennének nap mint nap(egyetem, főiskola, új lehetőségek), akkor lehetséges lenne szerintetek, hogy kölcsönösen szeressék egymást, párkapcsolatban legyenek?



2013. szept. 22. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
igen !!
2013. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj, b'szd meg. Ennyire életképtelen vagy?
2013. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Én életképtelen? ^^

Kicsit több, mint 4 és fél év múlva főnöknek fogsz hívni(ha ki nem rúglak)

Elismerem, hogy érzelmek terén nem vagyok egy nagy ász, de igen is vannak céljaim, amikért teszek. Nem nevezném magam életképtelennek.

2013. szept. 22. 20:29
 5/8 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm.
2013. szept. 22. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor, Kérdező.
2013. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk. Te mit tudsz felmutatni?
2013. szept. 22. 20:50
 8/8 vakondka ***** válasza:

A rendszeres találkozások az alapja az egésznek.

Ha hétközben nem megy, akkor legalább hétvégén töltsetek együtt 1-1 egész napot és hamar kiderül, hogy működik-e kölcsönös szeretet és ki tud-e alakulni a szerelem.


ui: én is így csináltam, 16 éve nős vagyok ;)

2013. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!