Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Dobjam ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Dobjam ki? Állandóan cirkuszol.

Figyelt kérdés
Konkrétan az a barátom problémája, hogy én alig szakítok rá időt.. Ő könnyen van, a suliban van a gyakorlati helye és havonta 30-at kap és mindene meg van.. Én nem éppen egy nőies szakmát tanulok,eléggé kell a fizikai munka, emelett mamámnál két tizemeletest takarítok egy héten 4x.. De akkor járjak iskolába, gyakorlatra,menjek takarítsak,hogy tudjak venni majd magamnak telefont meg ezt meg azt,ja és még tanuljak a következő napokra amikor 8-9 óráim vannak az iskolában... Eléggé le vagyok kötve és örülök ha hétvégén tudok pihenni,de ő cirkuszol,hogy nem igaz,hogy nem tudok rá szakítani időt a hétvégén kívül...
2013. szept. 22. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
fogadok taltlal egy jobb pasit es most prbalod ugy belaltiani mintha te lennel az aldozat ez annyira teccik xd vegre megszabadul toled bar szegeny lehet szomoru lesz mert nem vagja h nincs miert.
2013. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez jó megoldásnak tűnik

pláne ,ha nem is segít be Neked

2013. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nekem sok ez.. Ő könnyebben van mint én, mert amellet,hogy neki nem kell szaros lépcsőházat takarítani azért hogy megtudjon valamit venni a szülei mindent a segge alá tolnak. Viszont mi elég rosszul állunk anyagilag és nem hiszem,hogy 18 évesen anyámék emelett megtudnák nekem venni amit pont én akarok...
2013. szept. 22. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy meg mondod neki a magadédat,vagy jobban jársz,ha dobos ha nem képes elfogadni helyzetedet,meg érteni tégedet.
2013. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néha komolyan elgondolkozok azon, hogy sírva fakadok az itteni hozzászólások/kérdések láttán... Az emberek írni se tudnak, nemhogy gondolkozni...


Viszont, hogy neked is válaszoljak, abból amit leírtál úgy tűnik, hogy igazad van. Ha meg tényleg olyan, hogy mindent a kis hátsója alá tesznek, akkor ne csodálkozz rajta, hogy ilyen akaratos. Hozzá van szokva, hogy nyikkan egyet és megkapja amit akar.

Hosszú távon nem igazán éri meg a dolgot, ha nem változik ilyen téren. Talán 5-10 év alatt kap majd az élettől pár igazán nagy pofont és akkor megérti a helyzeted, bár erős kétségeim vannak...

Neked kell eldöntened, hogy mennyi időt szánsz arra az életedből, hogy várj rá hátha megváltozik, vagy otthagyod.

2013. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj amiért visszakérdezek, de miért tartasz fenn párkapcsolatot, ha nincs időd rá? Ez az egyik kérdés. A másik pedig az, hogy a munkát te vállaltad az iskola mellett, hogy megvegyél magadnak mindent, amit csak akarsz. Nem írtad azt, hogy ez kötelező. Tehát kérdés: Szerinted Téged a kemény munka feljogosít arra, hogy a másik életstílusát, viselkedését és nézőpontját lenézd csak azért, mert a könnyű utat választja a szenvedés és a nehéz meló helyett? Én megértem, hogy nincs időd és becsülendő, hogy dolgozol, de Te voltál az, aki ennek minden nyűgét vállalta.
2015. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!