Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sehol sem tudunk együttlenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehol sem tudunk együttlenni a barátnőmmel. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknél folyamatosannotthon van valaki,vezért ott nem lehetünk, a szabadban viszont már elég hűvös van így az sem megoldás.

Lassal mind a ketten beleőrülünk ebbe.


Ti mit tesztek ilyen helyzetben?


19/F, 18/L


2013. szept. 23. 11:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért, telefonról írtam.
2013. szept. 23. 11:11
 2/10 anonim ***** válasza:

Dugni akartok vagy mi?

Bárhová el lehet menni.

2013. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ha nem esett volna le, dugni akarunk.
2013. szept. 23. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:

A folyamatosan ott levőkkel meg lehet ám szépen beszélni, hogy szeretnétek 1-2 órát egyedül maradni. Felnőtt emberek vagytok, nem kell szégyellni. Úgyis tudják, hogy mit csináltok (illetve -nátok...).


Lehet szobát is kivenni, sokan pontosan ilyen célra adnak ki szobát 1-2 órára elfogadható áron. Mint a prosti, csak itt a szoba az árucikk, nem a nő. Azt te viszed/téged visznek.

2013. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mmint konkrétan a szobában vannak mindig? Mert ha nem, szerintem simán megoldható... akár éjjel, amikor tuti nem rontanak rátok.
2013. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki szobát.
2013. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valami olcsó hostel ahol külföldiek átutazóban vannak stb? pl Retox ha pestiek vagytok
2013. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyertek el hozzánk, én megengedem, hogy előttem csinálhatjátok. Fényképeket is csinálhatok, esetleg hasznos tanácsokat is adok közben. :D :D
2013. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Blazius válasza:

Ha ugy alakul a legsürgösebb esetben kocsiba szoktam megoldani ezeket a dolgokat. Ha kell be is lehet fűteni de mindig találok valami megoldást. A multkor a haverom

adta kölcsön a szobáját. Mondjuk a legjobb haverom.


De nagyon sok helyet lehet találni ahol megoldható a dolog.

2013. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13:51:DDD
2013. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!