Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel meg romlót a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel meg romlót a kapcsolatunk. Szerintetek Mit kellene tennem, hogy vissza tudjam hódítani, hogy olyanok legyünk mint régen?

Figyelt kérdés

Másfél év után úgy érezte a barátnőm, hogy már nem szeret.. De látom rajta, hogy szeret csak valami meg gátolja.

Hogyan tudom éreztetni vele, hogy van jövője a kapcsolatunknak!

És, hogy ugyan úgy szeresen mint régen!


Értelmes válaszokat kérek köszönöm előre is! 20/f


2013. szept. 5. 20:05
 1/9 Kócos boszorkány ***** válasza:
Kedves kérdező! Sajnos nem ismerhetjük a párodat, ezért csak sablonos ajándék-ötletekkel állhatunk elő. Szerintem mondd meg neki, hogy szeretnéd elvinni egy szép helyre vacsorázni (esetleg egy hajóra) és adja meg neked ezt az egy esélyt. Ott elmondhatnád neki, hogy még mindig nagyon szereted és úgy érzed, nem kéne feladnotok. Talán azért érzi úgy, hogy nem szeret már, mert nem kapott tőled elég figyelmet. (Bár ezt sem tudhatom, hiszen nem írtad, hogy miért romlott meg a kapcsolatotok.)
2013. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kócos nem jó tanács behódolni egy nőnek mert attól kezdve nem tekint férfinek.
2013. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Figyelmet kapott! A hajókázás ötleted nagyon jó.. Sőt szuper csak sajnos...mesze van olyan hely ahol lehetne így kilőve.. Vacsizni voltunk Moziba voltunk Strandon (nem itt a helyi kis szarba) voltunk.. Vettem masszázs olajat minden romantikus este volt élvezte meg hülyültünk sokat is... De nagyon szépen köszönöm az ötlett télleg nagyon jók meg minden csak itt sajnos ezt csak 1 sima étterembe tudná kivitelezni! Jah és a vacsi úgy volt, hogy nap közbe vittem az étterembe 1 csokor vörös rózsát és 1 gyűrűt (csak szimpla ezüst) és mondtam hogy majd mikor hozzá stb és h tegyék a gyűrűt 1 pohár pezsgőbe stb... :/ meg ismételni nem szeretném hanem valami télleg valami újat valami még ha vad is (jöhet) azért bizonyos kereteken belül
2013. szept. 5. 21:16
 4/9 Kócos boszorkány ***** válasza:

Akkor olyat írok, aminek én örülnék, mert a barátnőd ízlését nem ismerem, így csak ebből indulhatok ki.

Én baromira odáig lennék, ha a párom levinne a dunapartra, ahova előre odakészítene egy kis asztalt két székkel és valami harapnivalót meg egy gyertyát. (Lehet, hogy túl nyálas, de szerintem aranyos.)


Viszont amiket leírtál, abból nekem az derül ki, hogy te igenis igyekeztél, mégsem értél el sikereket nála. Kérdés, hogy miért? Ezt csak ti tudhatjátok!

2013. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mert ennek a nőnek egy macsó kell aki jól megalázza.

Lökd le a lépcsőn.

2013. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kócos boszorkány ***** válasza:
Drága felzárkózott rejtett erőforrás, tudsz valami értékelhető dolgot is írni vagy csak fröcsögsz?
2013. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te is leírtad. Ennek a nőnek a szép hiába megy.
2013. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek a nőnek a gyűrű is csak akkor jár amikor ujjazzák...
2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy még valaki akar tenni a másikért, ha megromlik valami. :))
2013. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!