Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátnőmmel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel, ha nem hajlandó kezeltetni a hüvelygombáját, de ezen kívül minden más rendben van a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, kb. 1 éve van ez a probléma és egyre súlyosabb. Próbálta ő magának kezelni még az elején, vett rá a patikába dolgokat, de sikertelenül. Orvos fóbiája van egyébként, semmilyen gonddal nem hajlandó orvoshoz elmenni, leül a gép elé és megkeresi hogy tudja magának kezelni. De ezzel sem tud mit kezdeni, ahogy pl. a lyukas fogakat sem tudja itthon betömni.

Az utóbbi időben sokszor emiatt volt veszekedés, volt már hogy több napig úgy közlekedtünk egymás mellett, mintha nem ismernénk egymást. Emelett szoktunk szexelni, igaz mióta előjött ez a probléma nyelvvel nem elégítettem ki, de lassan mással sem fogom, mert körülbelül olyan mintha egy zacskó túróval szexelnék és persze szaga is van. És attól függetlenül hogy nem használunk gumit rajtam semmilyen tünet nincs.

De a lényeg hogy enélkül semmi probléma nem lenne a kapcsolatban, nem részletezem a kapcsolat további részeit, de most megfordult a fejemben hogy szakítok vele, két dologra gondoltam, az egyik hogy tényleg, és keresek új csajt, a másik hogy szakítok, viszont ennek hatására hátha elmegy orvoshoz és utána újra összejöhetünk. Valakinek valami jobb ötlete esetleg van?


2013. máj. 12. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gombakrémleves :D

Fúj ez undorító. Ha nem menne el orvoshoz én tuti hogy dobnám. Szerintem bátorítsd hogy minden rendben lessz az orvosnál stb...

2013. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy neked tüneted nincs,az nem azt jelenti hogy nem került át hozzád.Pl. ha most lefeküdnél egy egészséges csajjal,tuti elkapná.Ez igénytelenség a részéről,fóbia ide vagy oda.Ha más komoly baja lesz életében,akkor se megy dokihoz,vagy mi lesz ? Ha a személyes higéniája ennyire nem fontos,nincs tekintettel rád sem,én otthagynám végleg.
2013. máj. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Undorító a lány is, meg te is.

Csak tudd: ha szexelsz vele és megfertőz, rajtad nem lesz tünet, viszont ha később szexelsz egy másik lánnyal, őt simán megfertőzöd.

2013. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még nincs tüneted, de amint lesz egy átmeneti immungyengeséged, rajtad is annyi gomba lesz, mint egy korhadó faágon:D

Egy Klion kúra megoldaná, de az vényköteles, az összes nem vényköteles gombaölő semmit sem ér. Ha ennyire orvosellenes, próbáljon kevesebb szénhidrátot enni, és nyomasson nagy dózisban C-vitamint. Erősíti az immunrendszert és a gomba nem kap enni, könnyebben irtható lesz (abba ne menjünk bele, hogy a C-vitamin is ch). Használjon hüvelyöblítőt rendszeresen, hátha az immunrendszere meg tudja oldani, bár ha 1 éve tart, oda specifikus kezelés kell.

2013. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
A nők nagy részének van kezeletlen eü problémája a nemi szervénél. Van olyan, aki szerint ez természetes.
2013. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jesszus, hogy voltál képes lefeküdni vele?? Meg a lány hogy képes lefeküdni veled??


Egyrészt, gusztustalan, és ráadásul óvszer nélkül már rég megkaptam a betegséget és magadban hordozod. Amint legyengülsz ki fog rajtad jönni, vagy ha lefekszel egy egészséges lánnyal, akkor átadod neki. Azt javaslom kezeltesd magad.


Másrészt, ez azért fájdalmas! Neki nem fájt?? Meg nem viszket? Nem idegesíti ez őt??


Egyébként ez akkor baromság! Vény nélkül kapható hüvelykúp kell neki és kész. Ha az nem segít, akkor el kéne mennie orvoshoz és majd ő még felír neki a hüvelykúp mellé antibiotikumot.


Azért ez elképesztő... Én is utálok orvoshoz járni, és legelőször akkor voltam nőgyógyásznál amikor összeszedtem egy betegséget, de hát muszáj volt elmennem. Nem bírtam meglenni!

2013. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*megkaptad
2013. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És mi van ha nem sikerül kikezelni? Én pl 10 éve járok orvoshoz és a mai napig hüvelygombám van. 24/L

Irjátok a hülyeségeitek. A candida gomba nem tippikus szexuális uton terjedő betegség. Nem lehet elkapni. Én szexelek a párommal óvszer nélkül mégsincs semmi baja pedig múltkor teljesen le volt gyengülve az immunrendszere...

2013. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó. Valamit nagyon szarul csinál az orvosod.


Nekem is van egy betgségem, ami maradandó, nem lehet teljesen kikezelni, de tünetmentessé lehet tenni. Egyszer kezeltek, akkor elmúlt, és azóta hálisten nem jött elő megint.

Na de a hüvelygombát lehet kezelni, legalább tünetmentessé tenni. Egyébként nyilván ha valami betegségről van szó, és orvosnál is volt, de nem tudják teljesen kikezelni, akkor azok rajta kívül álló okok, és nem történik semmi. Tudomásul kell venni. De ez a lány nem is akarja kikezeltetni...


9:59

2013. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már rég fertőzött vagy. Utolsó előtti, akit 10 éve kezelnek. Ne haragudj de miért nem váltasz orvost?

Gyűlölöm az ilyen embereket. Antibiotikum kúra, drágáim, nem milliókról van szó.

2013. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!